Lider przyjeżdża do Piły! W niedzielę mecz Polonii z Motorem | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Lider przyjeżdża do Piły! W niedzielę mecz Polonii z Motorem

lider_przyjezdza_do_pily

Niepokonana do tej pory na własnym torze Euro Finannce Polonia Pila zmierzy się w najbliższą niedzielę z ekipą Speed Car Motoru Lublin, czyli liderem Nice 1. Ligi Żużlowej.

Pilanie mieli wyjątkowo trudny początek sezonu. Aż trzy z czterech pierwszych spotkań Polonii rozegrane zostały na torze rywala i atmosfera w drużynie po trzech porażkach nie była najlepsza. Zwycięstwo z Wybrzeżem Gdańsk nieco ją poprawiło, a triumf nad faworyzowanym Orłem Łódź pozwala sądzić, że najgorsze już minęło.

Kolejnym niezwykle wymagającym testem będzie mecz z Motorem. Lublinianie zbudowali wyjątkowo silny skład i prowadzą w ligowej tabeli. Szczególnym atutem najbliższych rywali Polonii jest wyjątkowo silna formacja juniorska. Oskar Bober i Wiktor Lampart bez najmniejszych problemów znaleźliby zatrudnienie w każdym innym klubie pierwszej ligi.

Siłą gospodarzy ma być ponownie wyrównana dyspozycja seniorów, ale także radzący sobie z meczu na mecz lepiej Patryk Fajfer, którego wesprze po raz pierwszy w karierze w ligowym meczu Piotr Gryszpiński.

Speed Car Motor Lublin:
1.    Dawid Lampart
2.    Sam Masters
3.    Daniel Jeleniewski
4.    Robert Lambert
5.    Andreas Jonsson
6.    Wiktor Lampart

Euro Finannce Polonia Piła:
1.    Tomasz Gapiński
2.    Adrian Cyfer
3.    Rafał Okoniewski
4.    Chris Harris
5.    Tomas Jonasson
6.    Piotr Gryszpiński
7.    Patryk Fajfer

Początek zawodów: 14:30.

Rzecznik prasowy KŻ Polonii Piła