LION SHEPHERD na Barce.Mamy wejściówki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

LION SHEPHERD na Barce.Mamy wejściówki

Lion_Shepherd_na_barce

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

W sobotę, 12 października 2019 roku w Klubie BARKA ul. Wodna (na rzece Gwda), wystąpi LION SHEPHERD. Otwarcie drzwi: 19:00. Start koncertu: 20:00 (około). Dla naszych Czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szansę wygrania, wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule wpisać: LION SHEPHERD. Wśród osób, które wyślą maila do 11 października 2019 roku, do godziny 20.00 rozlosujemy wejściówki.

Wstęp: 45 zł przedsprzedaż / 60 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:
- w Klubie,
- w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
- w internecie: https://www.ebilet.pl

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/lion-shepherd/?partner=musicclueweb&fbclid=IwAR16xdEjm6Ja6YYg2f1igaEQDtqAG92aAOQ2ldbYZTltoPVTBAOeVzqiXI0

Po koncercie AFTER PARTY !!! – WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
Godz.: około 22:30 (zaraz po koncercie) do … 3:00
Impreza w klimacie rock, pop, reggae, ska, …

LION SHEPHERD

Lion Shepherd to Kamil Haidar (wokal), Mateusz Owczarek (gitara) i Maciej Gołyźniak (perkusja). Muzycy postanowili dać upust swoim emocjom i bez ograniczeń czerpać ze wszystkiego co fascynujące. Progressive, brzmienia world music, muzyka akustyczna, trans, rock, blues. Otwarte – eteryczne formy i pokręcone metra. Rockowe ciosy i protest songi. Zespół chłonie wszystko co go otacza. Ograniczenia i kunktatorstwo nie mają prawa głosu. Jest pasja, dzikość i adrenalina. Koniec z zamykaniem się w szablonach i definicjach. Bogate instrumentarium, ciągła praca nad brzmieniem, liczne eksperymenty i masa utalentowanych ludzi, którzy z zespołem nagrywają i pracują zarówno przy projektach muzycznych jak i wizualnych – to wszystko sprawia, że Lion Shepherd z każdą płytą rozwija swój własny, unikatowy styl i wizerunek, a ponadto staje się coraz większym wyzwaniem nawet dla swoich najwierniejszych słuchaczy. W ostatnim czasie Do zespołu dołączyli także Karolina Skrzyńska (lira korbowa, śpiew, bęben ramowy) oraz Mateusz Szemraj (saz, gitara akustyczna, cymbały). Muzycy dali się poznać fanom Lion Shepherd jako support podczas wiosennej edycji.

Lion Shepherd po dwóch udanych albumach Hiraeth (2015) i Heat (2017), wydali kolejnego longplaya – „III”, który ukazał się w marcu tego roku.

Materiał z nowego krążka będzie można usłyszeć na jesiennej trasie koncertowej startującej 10 października w Toruniu. Reszta dat i szczegółów dostępna jest na oficjalnym profilu zespołu.

Linki:

Dream On – Official Video
https://www.youtube.com/watch?v=P3eCQQqjEIY

Fail – Official Video
https://www.youtube.com/watch?v=Z5MnIpeUfCE

Lights Out – Live in Tillburg, NL
https://www.youtube.com/watch?v=pbDxT0QEMgU

Lion Shepherd – HEAT album
https://soundcloud.com/lionshepherd/sets/lion-shepherd-heat/s-aUBii

Info: Joanna Naranowicz
Klub Muzyczny BARKA
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl