Listopadowy numer Tętna Regionu jest do Waszej dyspozycji! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Listopadowy numer Tętna Regionu jest do Waszej dyspozycji!

ikona

Listopad, a więc coraz chłodniej i wieczory z dnia na dzień dłuższe. A to wszystko zachęca do przykaloryferowej, a może przykominkowej, czy też przypieckowej lektury. Mając to wszystko na względzie, zachęcamy do zapoznania się z najnowszym, listopadowym wydaniem Waszej Gazety, która już jest do waszej dyspozycji. Wystarczy tylko wyciągnąć po nią rękę w najbliższym punkcie, w którym Tętno Regionu na Was, Drodzy Czytelnicy, oczekuje. Jesteśmy pewni, iż każdy z Państwa znajdzie – jak zwykle – w tym numerze coś interesującego. W tym wydaniu „startujemy” z nową rubryką zatytułowaną „PRAWNIK RADZI”, w której Radca Prawny – Agnieszka Przeworek, będzie starała się poprowadzić Państwa po meandrach prawnych zawiłości oraz odpowiedzieć na każde pytanie. Zatem zapraszamy do satysfakcjonującej lektury!   

W listopadowej edycji:

- Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
- w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
- kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
- zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

- Piotr Gadzinowski – Wolność i solidarność nie chodzą na skróty. Rozmowa z Piotrem Gadzinowskim, znanym pilskim dziennikarzem, ongiś działaczem opozycyjnym.
- Uważam, że Piotr Głowski w ciągu 7 lat zrobił wiele dobrych rzeczy dla Piły i ma obiecującą wizję przyszłości naszego miasta.
str. 16 i 17

- Piła doczekała się ławeczki Stanisława Staszica
str. 12

- Żużlowe okienko transferowe otwarte. Polonia kompletuje skład na nowy sezon
str. 28

- No, i tradycyjnie, „Trzy pytania do Prezydenta”, czyli Piotr Głowski, prezydent Piły odpowiada na trzy pytania, każde z innej parafii.  
str. 9

- PRAWNIK RADZI – Radca Prawny – Agnieszka Przeworek w inauguracyjnym wydaniu, tej jakże potrzebnej rubryki, pisze o Odszkodowaniu i zadośćuczynieniu z OC sprawcy. I czeka na Państwa pytania.
str. 9

- REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W listopadowej reakcji jest zarówno czarno, jak i biało. Słowem, jest i pochwała, i przygana. Chcesz wiedzieć więcej, a właściwie wszystko? Zatem musisz sięgnąć do dzisiejszej REAKCJI! Warto doń zajrzeć i zatopić się w lekturze!

- Pod Lupą – W tym wydaniu o coraz mocniejszej roli CENZORA, który – co widać na każdym kroku – ma się coraz lepiej i to nie tylko w skali makro, ale także w naszych Małych Ojczyznach (czyt. powiatach, etc.). Koniecznie zajrzyj „Pod Lupę”, a przekonasz się, że CENZURA i manipulowanie faktami (informacjami) to nie przeżytek! Zapraszam do lektury! Jest co poczytać!

GORĄCO POLECAMY!!!
- stałe kąciki porad
- lawinę konkursów z gradem cennych nagród
- i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Polecam!

Marek Mostowski
redaktor naczelny