Mamy Mistrza! Gramy w barażach o I Ligę Futsalu! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Mamy Mistrza! Gramy w barażach o I Ligę Futsalu!

Hit futsalowej II ligi PLF dla KS Bestdrive Piła! Zespół prowadzony przez Macieja Konerta pokonał 2: 1 na wyjeździe Grupę CRB Mrówka Mosina Futsal Team zdobywając tym samym tytuł mistrzowski.

Przed sobotnim meczem obydwie ekipy dzielił zaledwie jeden punkt w tabeli. Mecz w Mosinie decydował o tytule mistrzowskim, który jest jednocześnie przepustką do gry w barażach o awans do I ligi. Do przerwy w lepszych nastrojach byli gospodarze, którzy prowadzili po bramkach Dariusza Lebiedzińskiego. Po zmianie stron do głosu doszli pilanie. Do remisu doprowadził Miłosz Wylegała, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Radosław Góźdź. Warto dodać, że bramkarz KS Bestdrive, Adam Kujawski obronił rzut karny w ostatniej sekundzie meczu.

Po zakończeniu meczu radości w ekipie pilan nie było końca. Puchar za mistrzostwo w rozgrywkach II ligi PLF wielkopolsko-lubuskiej wręczyli Prezes Wielkopolskiego ZPN, Paweł Wojtala i Prezes OZPN w Pile, Adam Luboński.

Mecze barażowe zaplanowano na kwiecień. Rywalami pilan będą Dragon Bojano (woj. pomorskie) i Toruńska Akademia Futsalu (woj. kujawsko-pomorskie).

Grupa 1 – woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie oraz liga wielkopolsko-lubuska
07-08.04 Dragon Bojano – KS Bestdrive Futsal Piła
14-15.04 KS Bestdrive Futsal Piła – Toruńska Akademia Futsalu (zamiast FC II Toruń)
21-22.04 Toruńska Akademia Futsalu – Dragon Bojano

Źródło: http://ozpnpila.pl

PS. Jako patron medialny jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy drużynie i działaczom klubu sukcesu.

mamy_mistrza1_01

mamy_mistrza1_04 mamy_mistrza1_02 mamy_mistrza1_03