Mamy zaproszenia na program Krzysztofa Daukszewicza „Nareszcie w Dudapeszcie”, który 20 stycznia wystąpi w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Mamy zaproszenia na program Krzysztofa Daukszewicza „Nareszcie w Dudapeszcie”, który 20 stycznia wystąpi w Pile

„Nareszcie w Dudapeszcie” to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa  absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

UWAGA! Mamy dla Państwa 2 podwójne zaproszenia na ten hitowy spektakl. Aby mieć szansę otrzymania zaproszenia należy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie urodził się Krzysztof Daukszewicz? Odpowiedzi proszę wysyłać do środy, 17 stycznia br. na adres mailowy: sebapila@interia.pl . W tytule proszę wpisać „Krzysztof Daukszewicz.

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na najnowszy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza „Nareszcie w Dudapeszcie”:

20 stycznia 2018 r. (sobota), godz. 19:00, Regionalne Centrum Kultury/Fabryka Emocji (Plac Staszica 1), Piła.

Bilety na wydarzenie w cenie 50 zł (parter) 45 zł (balkon) można nabyć w kasie Regionalnego Centrum Kultury/Fabryka Emocji (tel. 602 252 675, czynna pn. – pt. od 8:00 do 20:00, sob. – niedz. od 14:00 – 20:00), w Internecie na stronie organizatora www.monolitart.com.pl w zakładce BILETY, na stronie internetowej Regionalnego Centrum Kultury (bilet.rck.pila.pl) oraz na portalu kupbilecik.pl.

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

Krzysztof Daukszewicz po przeprowadzce w 1978 r. do Warszawy zaczął występować w kabarecie Na Pięterku. W latach 1979 – 1984 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym wystawiono dwa programy artysty: satyryczny „Dziury na drodze” oraz musical dla najmłodszych widzów – „Dzieci taty Zeusa”. W latach 1983 – 1986 artysta współtworzył z Januszem Gajosem kabaret Hotel Nitz. W 1986 r. otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie na sztukę teatralną za antywojenną farsę „Cycek”. Od 1986 r. do 1990 r. był członkiem kabaretu Pod Egidą.

Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku „Przegląd”. Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” w 2009 r.

Agencja Artystyczna Monolit & red

mamy_zaproszenia_na_daukszewicza00

mamy_zaproszenia_na_daukszewicza02 mamy_zaproszenia_na_daukszewicza01