Mecz bokserski Polska – Norwegia. Pilanin najlepszym zawodnikiem spotkania! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Mecz bokserski Polska – Norwegia. Pilanin najlepszym zawodnikiem spotkania!

Fundacja Wielkopolski Boks była organizatorem kolejnego meczu bokserskiego. Po meczach z Ukrainą i Niemcami tym razem w Galerii Green Point w Poznaniu gościła reprezentacja z Oslo i Akershus. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 12 – 8 dla naszej drużyny.

Początek meczu nie układał się po naszej myśli bowiem przegrywaliśmy już 2 – 8. Jednak kolejne walki meczu zwyciężali już tylko nasi zawodnicy. Bohaterem spotkania został pilanin Mikołaj Tobera, który skrzyżował rękawice z wicemistrzem Norwegi Patrickiem Foulgero. Przez trzy rundy w ringu panowała prawdziwa wojna. Jednak dokładniejszy w swoich akcjach był Mikołaj i to on jednogłośną decyzją sędziów został zwycięzcą.

Dodatkowo ich walka została uznana za najlepszą walkę meczu i obaj uhonorowani zastali okazałymi pucharami. Najlepszym zawodnikiem meczu uznany został oczywiście Mikołaj Tobera. W zawodach startowała również Marta Andrejew niestety braki treningowe nie pozwoliły jej wygrać walki z Perzin Nazari, jednak Marta pokazała charakter i przez trzy rundy ambitnie boksowała. Kolejne starty zawodników Sokoła już za tydzień.

Zapraszamy na bezpłatne treningi boksu.

Trener Koordynator WOZB
Sławomir Nowicki

mecz_bokserski00

mecz_bokserski03 mecz_bokserski01 mecz_bokserski02