Medale zawodniczek Sportów Walki Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Medale zawodniczek Sportów Walki Piła

  W Gliwicach zakończył się jeden z najbardziej prestiżowych turniejów dla Kobiet w boksie w Europie czyli Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska. W zawodach wzięły udział dwie zawodniczki pilskich Sportów Walki.

  Julianna Rutkowska po trzech wygranych kolejno z reprezentantkami Ukrainy, Niemiec i Węgier zwycięża w Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska kobiet w boksie w kategorii junior 63 kg .To dobry prognostyk przed Mistrzostwami Świata juniorek, które za dwa miesiące odbędą się w Hiszpanii. Przypomnijmy, że Rutkowska to tegoroczna brązowa medalistka Mistrzostw Europy.

  Julia Kowalska zdobywa srebrny medal w kategorii kadet 48 kg. Dodatkowo zdobywa doświadczenie w nie punktowanej walce z zawodniczką z Węgier  Kowalska to aktualna wice mistrzyni Polski kadetek.  Jednym z sędziów imprezy był Starosta Pilski Eligiusz Komarowski .Turniej w Gliwicach zgromadził 246 zawodniczek z całego świata. Nie zabrakło zawodniczek które mają na swoim koncie tytuły Mistrzyń Świata czy złote medale olimpijskie!

  Już za dwa tygodnie kolejne emocje z udziałem zawodników Sportów Walki. W Bytowie odbędą się Mistrzostwa Polski młodziczek i młodzików w boksie. Trzymamy kciuki!

  Sporty Walki Piła

  medale_zawodniczek001

  medale_zawodniczek002 medale_zawodniczek003 medale_zawodniczek004 medale_zawodniczek005 medale_zawodniczek006 medale_zawodniczek007 medale_zawodniczek008