Międzynarodowy turniej bokserski w Szczecinie | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Międzynarodowy turniej bokserski w Szczecinie

  W Szczecinie odbył się XIV międzynarodowy turniej bokserski im. Aleksa Piotrowskiego. W dwudniowych zawodach poza zawodnikami z Polski można było oglądać pięściarzy i pięściarski z Niemiec, Ukrainy i Danii. I właśnie między innymi z nimi rywalizowała piątka zawodników pilskich Sportów Walki.

  Jak relacjonuje trener sekcji bokserskiej SWP Przemysław Leniec nie wyniki tutaj były najważniejsze ale możliwość rywalizacji w międzynarodowym gronie. Mimo tej deklaracji pilanie z ośmiu stoczonych pojedynków aż w sześciu wyszli zwycięsko!

  Najlepiej spisała się Julianna Rutkowska która wygrała dwa pojedynki pokonując kolejno reprezentantki Ukrainy i Niemiec. Kolejna z doświadczonych zawodniczek Sportów Walki Oliwia Stolarczyk w pierwszym dniu pewnie pokonała zawodniczkę z Niemiec, natomiast w niedzielę rywalizując z Ukrainką z wyższej kategorii wagowej musiała uznać jej wyższość.
  Kolejną zawodniczką która miała okazję do dwóch międzynarodowych pojedynków była najmłodsza w tym gronie Antonina Jechalik która w pierwszej walce po emocjonującym pojedynku nieznacznie uległa rywalce z Danii, natomiast drugiego dnia turnieju nie pozostawiła złudzeń pięściarce z Ukrainy pewnie zwyciężając we wszystkich rundach.
  Po jednym zwycięskim pojedynku z rywalami krajowymi stoczyli Julia Kowalska i Xavier Rzeszut.

  Wielkie brawa dla młodych zawodników!

  Sporty Walki Piła

  miedzynarodowy_turniej_bokserski1_01

  miedzynarodowy_turniej_bokserski1_07 miedzynarodowy_turniej_bokserski1_02 miedzynarodowy_turniej_bokserski1_03 miedzynarodowy_turniej_bokserski1_04 miedzynarodowy_turniej_bokserski1_05 miedzynarodowy_turniej_bokserski1_06