Mistrzostwa Polski kadetów w Kick Boxingu

W drugi weekend marca 2019 roku w Mysiadle koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów w kick boxingu w formule kick light. Na starcie nie zabrakło pilskich zawodników. Wśród prawie 300 rywalizujących o medale piątka reprezentantów Sportów Walki, którzy spisali się znakomicie.  Pilscy zawodnicy zdobyli cztery medale- aż trzy złote i jeden brązowy. Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej klub zajął 2 miejsce na 65 startujących.

Mistrzami Polski zostali Kacper Krygier, Miłosz Bogucki i Xavier Rzeszut. Brązowy medal wywalczyła Alicja Bartosinska. Na etapie ćwierćfinałów z rywalizacji odpadł Maciej Różylo. Wielkie brawa dla podopiecznych Przemysława Drajera i Przemysława Leńca, którzy stoczyli w całym turnieju łącznie aż 17 pojedynków z czego 15 wygrywając!

Klub Sporty Walki Piła dziękuję za wsparcie Powiatowi Pilskiemu, Miastu Piła, Miejskiej Energetyce Cieplnej w Pile oraz siłowni Colos Gym.

Klub Sporty Walki Piła

mistrzostwa_polski_kadetow1_01

mistrzostwa_polski_kadetow1_06 dav mistrzostwa_polski_kadetow1_02 mistrzostwa_polski_kadetow1_02 mistrzostwa_polski_kadetow1_03 mistrzostwa_polski_kadetow1_03 mistrzostwa_polski_kadetow1_04 mistrzostwa_polski_kadetow1_04 mistrzostwa_polski_kadetow1_05 mistrzostwa_polski_kadetow1_05