Mistrzostwa Polski kadetów w kick boxingu

W Mysiadle koło Warszawy odbyły Mistrzostwa Polski kadetów w kick boxingu w formule kick light. Impreza zgromadziła około 300 zawodników z ponad 70 klubów. Wystartowała szóstka zawodników Sportów Walki, która do Piły przywiozła tym razem 4 medale! Srebrny medal zdobył Kacper Tecław, który w czterech stoczonych walkach zdecydowanie zwyciężył z rywalami. Niestety kontuzja odniesiona w półfinale wykluczyła go z walki finałowej i pozostał mały niedosyt.

Brązowe medale zdobyli Kacper Krygier, Miłosz Bogucki i Xavier Rzeszut. Wielkie brawa dla całej trójki, która pewnie zwyciężyła swoje wcześniejsze pojedynki, nieznacznie ulegając przeciwnikom dopiero w walkach półfinałowych.

Tym razem bez zdobyczy medalowej do Piły wrócili Kacper Kowalski i Alicja Bartosińska, która swoją walkę przegrała dosłownie w ostatniej sekundzie pojedynku. Skuteczna technika przeciwniczki zadecydowała o końcowym wyniku. Jak okazało się w dalszej części turnieju rywale naszych zawodników byli medalistami swoich kategorii.

Klub Sporty Walki Piła składa podziękowania dla Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile i Miasto Piła za wsparcie!

Sporty Walki Piła

mistrzostwa_kadetow01

mistrzostwa_kadetow02 mistrzostwa_kadetow03 mistrzostwa_kadetow04 mistrzostwa_kadetow05 mistrzostwa_kadetow06 mistrzostwa_kadetow07 mistrzostwa_kadetow08 mistrzostwa_kadetow09 mistrzostwa_kadetow10 mistrzostwa_kadetow11 mistrzostwa_kadetow12 mistrzostwa_kadetow13 mistrzostwa_kadetow14 mistrzostwa_kadetow15 mistrzostwa_kadetow16