Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w kick boxingu Low kick | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w kick boxingu Low kick

Aż 278 zawodników stanęło w Nowym Targu na starcie Mistrzostw Polski seniorów i juniorów w kick boxingu Low kick. Pilskie Sporty Walki reprezentowało pięciu zawodników. Dawid Siek zdobył złoty medal junior starszy – 71 kg. Dla Dawida to szósta z kolei mistrzowska impreza w której zostaje Mistrzem kraju.

Kategorie – 54 kg junior starszy zdominowała dwójka pilskich kick boxerow. Po wygranych walkach eliminacyjnych w finale zameldował się Michał Haiwka oraz Piotr Woźniak. Ostatecznie złotym medalista został Haiwka a Piotr Woźniak został wice mistrzem kraju.
Alicja Bartosinska, która debiutowała wśród juniorek po zwycięskim ćwierćfinale już w 1 rundzie w półfinale musiała uznać wyższość przeciwniczki. Ostatecznie Alicja wraca z brązowym medalem MP.

Ostatni z pilan Michał Dymkowski odpada w ćwierćfinale po bardzo mocnym pojedynku.
W tym samym czasie w Grudziądzu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w boksie kadetek. Wystartowały w nich Julianna Rutkowska i Oliwia Stolarczyk. Obie pilskie zawodniczki wygrywają swoje kategorie i wystartują w finałach OOM.
Brawa dla wszystkich zawodników!

Klub Sporty Walki Piła składa ogromne podziękowania za wsparcie dla: Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile, Miasto Piła, COLOS Gym & Fitness, Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o. ,Stacja Paliw Stelmach w Kaczorach.

Sporty Walki Piła

mistrzostwa_w_kick_boxingu1_01

dav dav mistrzostwa_w_kick_boxingu1_02 dav mistrzostwa_w_kick_boxingu1_03 dav mistrzostwa_w_kick_boxingu1_04 dav mistrzostwa_w_kick_boxingu1_05 dav mistrzostwa_w_kick_boxingu1_06 dav sdr dav dav dav