Modna Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Modna Piła

  Święto mody po raz czwarty zagościło w Pile. 5 listopada w GYM Factory Fitness & Squash Center zgromadzona publiczność została wprowadzona w świat pięknych strojów i urodziwych kobiet. Na wybiegu nie zabrakło również mężczyzn. Swoje kolekcje podczas tegorocznej edycji Zoomy Fashion Circular, zaprezentowali m.in.: Tressore, MC Magdalena Carter, Mapepina, Carl Verssen, Chruścińska oraz Plener, Hania A Kranc z Chmura Artystyczna. Jednym z organizatorów, pomysłodawcą wielkiej mody, który dba aby z roku na rok impreza była coraz bardziej wyjątkowa jest Michał Kranc.

  - Tegorocznym przesłaniem była Circular Economy, czyli gospodarka w obiegu zamkniętym. Jej założeniem jest obieg surowca. Po zakończeniu użytkowania danego produktu zostaje on przekazany do odpowiedniego punktu zbiórki, a następnie przetworzony. W efekcie takiego działania surowiec cały czas krąży w środowisku i jest ponownie wykorzystywany do produkcji nowych przedmiotów. W przypadku mody możemy mówić o modzie odpowiedzialnej, która w całym procesie powstawania produktu dba o Ziemię i Ludzi – mówi organizator Michał Kranc.

  W przerwach pomiędzy pokazami goście mogli obejrzeć występ muzyczny gwiazdy programu Mam Talent, Sabiny Jeszka, a także zawodniczki Pole Dance oraz szkolącą się w Los Angeles – Kasię Kat Markiewicz.

  - Kochani! To był magiczny wieczór! Wieczór pełen piękna, mody i fascynującego show!  Dziękujemy za tak liczne przybycie! Dla nas to kolejny dowód na to, że pilanie (i nie tylko pilanie) czują w sobie potrzebę obcowania z prawdziwą modą! - czytamy we wpisie, który ukazał się fp Zoomy Fashion dzień po imprezie. I jak się z tym wpisem nie zgodzić.

  Zoomy Fashion jest bez wątpienia wydarzeniem, które inspiruje miłośników mody i przyciąga tych, którzy chcą być na bieżąco z najbardziej aktualnymi trendami.

  Tekst: Sebastian Daukszewicz
  Foto: Anna Kowalik & Yuliia Ivanova

  modna_pila0

  modna_pila44 modna_pila1 modna_pila2 modna_pila3 modna_pila4 modna_pila5 modna_pila6 modna_pila7 modna_pila8 modna_pila9 modna_pila10 modna_pila11 modna_pila12 modna_pila13 modna_pila14 modna_pila15 modna_pila16 modna_pila17 modna_pila18 modna_pila19 modna_pila20 modna_pila21 modna_pila22 modna_pila23 modna_pila24 modna_pila25 modna_pila26 modna_pila27 modna_pila28 modna_pila29 modna_pila30 modna_pila31 modna_pila32 modna_pila33 modna_pila34 modna_pila35 modna_pila36 modna_pila37 modna_pila38 modna_pila39 modna_pila40 modna_pila41 modna_pila42 modna_pila43