MOLLY MALONES na BARCE. Mamy wejściówki! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

MOLLY MALONES na BARCE. Mamy wejściówki!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA ul. Wodna zaprasza w piątek, 16 marca 2018 do Klubie BARKA na koncert MOLLY MALONES. Start imprezy o godz. 19.00. Początek koncertu o godz. 20.00. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl.W tytule: MOLLY MALONES. Wśród osób, które wyślą maila do 14 marca, do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

Ceny biletów:
- 20 zł w przedsprzedaży w Klubie i w sklepie RESZKA,
- 22 zł w przedsprzedaży przez internet (do 14.03.2018 – do środy),
- 30 zł w dniu koncertu.

Informacje o przedsprzedaży (Polsky Group Promotion w miejscu):
Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).
Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, Piła.
Przedsprzedaż online: ticketos.pl
https://ticketos.pl/event/678/Cala-Gora-Barwinkow-Vespa-Qulturka-w-Pile.html

KONKURSY:

1) Przeciąganie liny 4/4 (bon na bar za 40 zł w dniu imprezy).

2) Picie na czas.

3) Najbardziej zielony strój (bon na bar za 40 zł w dniu imprezy).

4) Konkurs na taniec irlandzki (podwójna wejściówka na wybraną imprezę) [powtórzenie zaprezentowanego układu tanecznego w Klubie - 30 sek.].

MOLLY MALONES

Molly Malone’s to folk-punkowy zespół z Giżycka na Mazurach doskonale łączący elementy folku celtyckiego z punk rockiem. Idea zespołu narodziła się w głowach Jarka „Kwiatka” Kwiatkowskiego oraz Bartka „Konia” Biwejnisa, którzy po doświadczeniach w punk rocko-wych formacjach oraz szantowych kapelach postanowili irlandzkie melodie grane na akorde-onie i skrzypcach wkomponować w punk rockowe utwory.

Podstawowy skład zespołu punk rockowego uzupełniają instrumenty tradycyjne dla celtyckiej muzyki ludowej, co tworzy doskonałą muzyczną mieszankę. Teksty w języku polskim pisane przez przyjaciół zespołu są charakterystycznym elementem w Molly Malone’s, który jest do-datkowym walorem w kontakcie z publicznością. Zespół w swojej twórczości akcentuje przywiązanie do Mazur i stara się godnie reprezentować swoją małą ojczyznę.

Zespół zaczął koncertować od stycznia 2010 roku i od początku doskonale sprawdzał się na koncertach w pubach i tawernach jak i na dużych scenach plenerowych festiwali. Zwycięstwo w Konkursie Trzy Tawerny 2010 podczas IV Edycji Festiwalu Latający Holender Ursus 2010, a także nagroda publiczności na 7 Festiwalu Rock Szanty w Serwach w sierpniu 2010 roku czy II Edycji Festiwalu Muzyczne Perły 2010 w Tawernie Korsarz są potwierdzeniem tych słów. Pozytywne przyjęcie Molly Malone’s w środowisku folku morskiego jako mazurskiego zespołu grającego „punk rockowe szanty” wynikało nie tylko z braku sceny celtic punkowej w Polsce ale także z doskonałej zabawy jaką zespół serwował na każdym koncercie.

Molly Malone’s okazali się być jedynym zespołem w Polsce grającym na profesjonalnym poziomie ten tak popularny na świecie gatunek muzyczny, naturalnym więc było, że pomimo krótkiego stażu scenicznego supportowali na koncertach w Polsce takie gwiazdy gatunku jak Dropkick Murphys oraz Street Dogs z USA, a także kanadyjskie The Dreadnoughts czy The Real McKenzies.

W przerwach między koncertami wiosną 2011 roku Molly Malone’s rejestruje swoje pierwsze autorskie kompozycje, które w 2012 roku wydaje na MiniCd pod logiem North East Records. Cztery utwory są wizytówką Molly Malone’s i doskonale ukazują kierunek w jakim podąża zespół. Jesienią 2012 roku po niespełna trzech latach działalności w Olsztyńskim Studio X Molly Malone’s rozpoczyna rejestrację swojej pierwszej długiej płyty pt. „Obłęd”, która uka-zała się nakładem Lou&Rocked Boys 17 marca 2013. Promocja płyty odbyła się na kilkunastu koncertach w Polsce w ramach wiosennej trasy Folk Punk Tour 2013.

W 2014 roku zespół wystąpił w VII edycji telewizyjnego show Must Be The Music.

Skład zespołu od 2016 roku wygląda następująco : Jarek „Kwiatek” Kwiatkowski – wokal i gitara akustyczna, Bartek „Koniu” Biwejnis – akordeon, Kuba Szulc – skrzypce, Rafał Cho-chowski – gitara elektryczna, Mateusz „Puszek” Puszkarewicz – gitara basowa, Paweł „Zwie-rzak” Augustyniak – perkusja.

Klub Muzyczny BARKA
mail: achaen@wp.pl
facebook: https://www.facebook.com/barka.pila

z_mysla_o_paniach00

z_mysla_o_paniach04 z_mysla_o_paniach01 z_mysla_o_paniach02 z_mysla_o_paniach03