Monika Kacprzak oraz Patrycja Chrzan zawodniczkami Enei PTPS Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Monika Kacprzak oraz Patrycja Chrzan zawodniczkami Enei PTPS Piła

monika_kacprzyk_zawodniczka

Dwie młode siatkarki zasiliły szeregi Enei PTPS Piła na sezon 2018/2019.

Pierwsza z zawodniczek to 19-letnia Monika Kacprzak, która występuje na pozycji atakującej. Kacprzak dwa lata temu trafiła do zespołu Sparty Warszawa, gdzie grała w zespole juniorek oraz występowała na parkietach II ligi. Teraz będzie miała okazję pokazać się publiczności w najwyższej klasie rozgrywkowej w brawach Enei PTPS Piła. Monika Kacprzak to druga atakująca pilskiego zespołu, wcześniej szeregi Enei PTPS Piła zasiliła pochodząca z Azerbejdżanu Marharyta Azizova.

Druga z zawodniczek to urodzona w 2000 roku Patrycja Chrzan, która do Piły trafiła na zasadzie wypożyczenia z Chemika Police. Chrzan występuje na pozycji rozgrywającej. Do tej pory reprezentowała barwy UKS Osiemnastka Szczecin, SMS Police oraz w Chemika Police.

Młoda siatkarka Enei PTPS Piła mierzy 1,86 m, jej zasięg w ataku to 3,03 m. Nowa rozgrywająca w zespole z Piły będzie występować na tej pozycji razem z Pauliną Szpak.

Jan Ilski
Biuro prasowe PTPS Piła