Na Pilskich Targowiskach zapachniało Smakami Regionu | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Na Pilskich Targowiskach zapachniało Smakami Regionu

W sobotę, 7 października 2017 roku,  na pilskich targowiskach działo się, oj działo się. Spółka Tarpil, już po raz kolejny, zorganizowała SMAKI REGIONU.

Można było, między innymi, spróbować wojskowej grochówki, która cieszyła się szczególnym zainteresowaniem, bowiem była przepyszna.

Oczywiście przedsięwzięcie nie mogłoby się powieść, gdyby nie liczni sponsorzy, którzy za swą szczodrość otrzymali podziękowania od Prezydenta Miasta Piły, Rady Miasta Piły i Dyrektora Spółki Tarpil.

Maria Kubica

na_pilskich_targowiskach_zapachnialo00

na_pilskich_targowiskach_zapachnialo14 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo01 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo02 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo03 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo04 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo05 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo06 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo07 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo08 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo09 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo10 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo11 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo12 na_pilskich_targowiskach_zapachnialo13