Najpiękniejsi z PWSZ w Pile wybrani! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Najpiękniejsi z PWSZ w Pile wybrani!

Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Pile, zorganizował 15. już Wybory Miss i Mistera Uczelni. Do walki o tytuł najpiękniejszych stanęło 16 kandydatów, co ważne – o zdobycie korony powalczyli również studenci zagraniczni.

Studentki i studenci tygodniami przygotowywali się do prezentacji przed publicznością. Specjalnie dla kandydatów zorganizowano m.in. sesje zdjęciowe, czy treningi w Gym Factory. Wszystko to przyniosło doskonałe rezultaty. 10 maja, przed studencką publicznością, zaprezentowali się najpiękniejsi z grona braci studenckiej PWSZ w Pile. Kandydatów wspierał Prorektor ds. jakości Kształcenia i Studentów – dr Paweł Dahlke.

Tytuł MISS PWSZ w Pile zdobyła OLIWIA CIULA, która została również Miss Publiczności i Miss Internetu. MISTEREM Uczelni został TOMASZ DRZEWIECKI, do którego trafił także tytuł Mistera Publiczności.

Pozostałe wyróżnienia otrzymali:
Wicemiss – Elżbieta Grajewska
Wicemister – Ozan Öztürk
Mister internetu – Kamil Czech

Serdecznie gratulujemy wszystkim Kandydatom, za odwagę i wspaniałą zabawę! Ogromne podziękowania należą się także Samorządowi Studenckiemu za wielką pracę organizacyjną oraz wszystkim Sponsorom, którzy wsparli 15 Wybory Miss i Mistera PWSZ w Pile.

Aleksandra Fabiszak
PWSZ im. S. Staszica w Pile

najpiekniejsi_w_pwsz1_01

najpiekniejsi_w_pwsz1_02