Nie zapomnij o wyborach – Twoja przyszłość, w Twoich rękach | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Nie zapomnij o wyborach – Twoja przyszłość, w Twoich rękach

Już 13 października 2019 roku w kraju nad Wisłą każdy z Polaków uprawnionych do głosowania będzie mógł poczuć się niezwykle WAŻNY! Każdy z ok. 31 milionów Obywateli Rzeczypospolitej, udając się do lokalu wyborczego, będzie miał WPŁYW na przyszłość swojej (NASZEJ) Ojczyzny, a tym samym na przyszłość siebie samego! W tym dniu swoimi głosami zakreślonymi na kartach elekcyjnych postanowimy, czy chcemy zmiany, czy może zachowania status quo!

Jeżeli zastanawiacie się, drodzy rodacy, czy warto iść wypełnić swój obywatelski obowiązek, będący jedynym w swoim rodzaju PRZYWILEJEM! Jeżeli uważacie, że Wasz głos ma niewielką wagę i nie warto wygramolić się z wygodnego fotela, aby do urny wrzucić swoje TAK lub NIE, bo to i tak nic nie zmieni – NIE WAHAJCIE SIĘ ANI CHWILI. Tego dnia WY jesteście najważniejsi! Tego dnia każdy Wasz głos jest na wagę złota (czyt. Twojej przyszłości)!

Zastanówcie się, dlaczego w innych krajach frekwencja wyborcza jest o niebo lepsza niż w Polsce? Dlaczego wszyscy politycy tak intensywnie zabiegają o KAŻDY głos? Odpowiedź jest tylko jedna: oni wszyscy zdają sobie sprawę, że „ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka”!

Zatem WY także nie lekceważcie swej MOCY SPRAWCZEJ! Dodajcie swoje ziarnka do urn wyborczych, a przekonacie się, że zebrana miarka będzie niezwykle okazała!

A więc nie wygłupiaj się! Koniecznie idź na wybory.

Przypominam, że w niedzielę, 13 października, lokale wyborcze będą czekać na WAS w godzinach od 7.00 do 21.00. Zobaczcie, ile macie czasu na spełnienie swojej powinności!

Marek Mostowski

nie_zapomnij_o_wyborach1_01

nie_zapomnij_o_wyborach1_02