Niepodległościowy Rajd „Nadnotecki Uniwersytet Trzeciego Wieku i Przyjaciele” – Kuźnik 2018 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Niepodległościowy Rajd „Nadnotecki Uniwersytet Trzeciego Wieku i Przyjaciele” – Kuźnik 2018

  9 czerwca w sobotę zapraszamy do udziału w Rajdzie Niepodległościowym, który odbędzie się w Rezerwacie Kuźnik. Zbiórka uczestników rajdu o g. 9.00 w Inwest-Parku (parking przy ulicy Dąbrowskiego 8), skąd autobusem nastąpi przejazd do rezerwatu Kuźnik.

  Rozpoczęcie rajdu planowane jest na godzinę 9.45, a potrwa on do godziny 13. W jego trakcie uczestnicy w grupach 5-osobowych zmierzą się z malowniczą trasą pieszą o długości ok. 5 kilometrów z 5 punktami kontrolnymi.

  W punktach tych będą musieli odpowiedzieć na pytania związane z tematyką odzyskania niepodległości przez Polskę. W ten sposób seniorzy z Nadnoteckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku chcą uczcić 100 letnią rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, zapraszając do udziału w rajdzie środowiska seniorskie w Pile.

  Na trasie rajdu uczestnicy otrzymają posiłek regeneracyjny. Po rajdzie przejadą natomiast do Piły, gdzie u Wyspiarza odbędzie się muzyczne podsumowanie  wycieczki z poczęstunkiem.

  Do udziału w rajdzie organizatorzy zapraszają seniorów!

  Zapisy: p. Leszek Łado tel. 606 790 518 , Nadnotecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile. Obowiązuje pierwszeństwo zapisów.

  UM Piły

  niepodleglosciowy_rajd00

  niepodleglosciowy_rajd01