O.S.T.R. na Barce. Mamy wejściówki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

O.S.T.R. na Barce. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA w Pile zaprasza  26 kwietnia 2019 r. (piątek) na koncert O.S.T.R. Otwarcie Klubu: 19:00. Start imprezy: 20:00.Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.  Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl . W tytule: O.S.T.R. Wśród osób, które wyślą maila do 25 kwietnia, do godziny 20.00 rozlosujemy wejściówki.

Wstęp: 50 zł przedsprzedaż / 39 zł w internecie / 60 zł w dniu koncertu.
Przedsprzedaż:
- w Klubie,
- w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
- w internecie: Ticketos
https://ticketos.pl/event/1867/ostr-pia-.html?fbclid=IwAR1Wc__H_VYqVGoWKRdoRTub6MepilGo1sRaikPFK22CFfTUDILrrxGORwM

O.S.T.R.

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 21 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Płyty O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Album “Kartagina” nagrany wraz z amerykańsko-kanadyjskim producentem Marco Polo był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedającą się polską płytą według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

Info: Joanna Naranowicz
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

ostr-na-barce

ostr-na-barce_02 ostr-na-barce_03