O.S.T.R. w Prima Aprilis na BARCE. Mamy wejściówki! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  O.S.T.R. w Prima Aprilis na BARCE. Mamy wejściówki!

  ostr_na_barce

   

  Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

  W piątek, 1 kwietnia 2016 roku w Klubie Muzycznym BARKA – Piła ul. Wodna (rzeka Gwda) odbędzie się koncert  O.S.T.R. promujący nowy album “Życie Po Śmierci”. Początek godz. 20:00. Wstęp: 40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu.

  Przedsprzedaż: Klub BARKA. Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko oraz w tytule widomości wpisać O.S.T.R na adres sebapila@interia.pl Wśród osób, które wyślą maila do 1 kwietnia do godziny 9.00 rozlosujemy wejściówki.

  O.S.T.R.

  Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
  Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Płyty O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Album “Kartagina” nagrany wraz z amerykańsko-kanadyjskim producentem Marco Polo był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedającą się polską płytą według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video.

  Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

  O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać solo jako niekwestionowany zwycięzca konkursów wolnego mikrofonu (bitwy freestyle). Krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dzisiaj. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

  J.N & (SE)