Ojciec i syn zatrzymani za kradzież z włamaniem | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Ojciec i syn zatrzymani za kradzież z włamaniem

  Funkcjonariusze Posterunku Policji w Kaczorach zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za włamanie do jednego z mieszkań w miejscowości Śmiłowo. Sprawcy ukradli znajdującą się w domu biżuterię. Po zaledwie kilku godzinach zostali zatrzymani, a znaczna część utraconego mienia została odzyskana.

  W środę 24 listopada, w godzinach popołudniowych policjanci pełniący służbę na terenie gminy Kaczory otrzymali informację o włamaniu do jednego z mieszkań w pobliskiej miejscowości Śmiłowo. Funkcjonariusze niezwłocznie pojawili się na miejscu. Wstępne informacje wskazały, że z mieszkania została skradziona biżuteria o wartości kilkuset złotych.

  Na bazie własnych ustaleń policjanci wytypowali osoby, które mogły mieć związek z włamaniem. Kilka minut później udali się do mieszkania dwóch mężczyzn, którzy w przeszłości byli już odpowiedzialni za dokonanie kradzieży.

  53-letni mężczyzna oraz jego 24-letni syn zaprzeczali, aby mogli mieć związek z tą sprawą. Funkcjonariusze jednak postanowili sprawdzić ich mieszkanie, gdzie ujawniono biżuterię pochodzącą z kradzieży.

  Mężczyźni zostali zatrzymani. Jeden z nich usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  st. sierż. Wojciech Zeszot
  KPP w Pile

  ojciec_i_syn_zatrzymani1_01

  ojciec_i_syn_zatrzymani1_02