Okonek. Sprawca przemocy domowej zatrzymany | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Okonek. Sprawca przemocy domowej zatrzymany

  okonek_sprawca_przemocy

  Okoneccy policjanci zatrzymali sprawcę przemocy domowej. Mężczyzna znęcał się nad swoją żoną. Awanturował się, poniżał kobietę i groził jej. Stosował też przemoc fizyczną. Wobec 70-latka zastosowano prokuratorski nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego, zakaz przebywania w obrębie mieszkania oraz zakaz kontaktowania się z ofiarą przemocy.

  W piątek w godzinach wieczornych policjanci z Komisariatu Policji w Okonku, podczas interwencji zatrzymali mężczyznę, który znęcał się nad swoją żoną. 70-latek uderzył kobietę, powodując u niej obrażenia głowy. W chwili zatrzymania znajdował się pod działaniem alkoholu. Jak się okazało, mieszkaniec gm. Okonek od kilku lat wszczynał awantury, podczas których ubliżał żonie, groził jej i stosował przemoc fizyczną i psychiczną.

  W poniedziałek Prokurator, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Ponadto sprawca przemocy domowej, musiał opuścić mieszkanie, ma zakaz przebywania w jego obrębie oraz zakaz kontaktowania się z ofiarą przemocy.

  Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

  mł.asp. Damian Pachuc
  KPP Złotów