Pamiętajmy o bezpieczeństwie w nadchodzącym okresie świątecznym | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Pamiętajmy o bezpieczeństwie w nadchodzącym okresie świątecznym

  pamietajmy_o_bezpieczenstwie

  Wielkanoc to czas, który spędzamy w świątecznej atmosferze i rodzinnym gronie. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile apelują o zachowanie bezpieczeństwa i ostrożności w tym okresie, aby Święta były wolne od niepotrzebnych zmartwień.

  Chcąc życzyć wszystkim dużo zdrowia, pamiętajmy o obowiązujących obostrzeniach związanych z pandemią. W ostatnim czasie statystyka zachorowań jest bardzo wysoka, dlatego apelujemy o stosowanie się do zaleceń zakrywania ust oraz nosa i wspólne przeciwdziałanie wirusowi.

  Weekend wielkanocny, a w szczególności czas przygotowań jest okresem większego natężenia ruchu na drogach. Pamiętajmy, aby podczas podróży stosować się do zasad ruchu drogowego, a przede wszystkim zachować bezpieczeństwo i szczególną ostrożność nie tylko w stosunku do innych pojazdów, ale także motocyklistów, rowerzystów oraz pieszych.

  Nie zapominajmy, że pośpiech bywa złym doradcą, dlatego nie twórzmy niepotrzebnych okazji dla przestępców. Pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu swojego mienia i zamykaniu swoich samochodów, mieszkań, domów czy altan ogrodowych szczególnie podczas dłuższej nieobecności.

  sierż. Wojciech Zeszot
  KPP Piła