PARP zaprasza przedsiębiorców | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  PARP zaprasza przedsiębiorców

  5 grudnia w hotelu „Krajna” w Złotowie, odbędzie się Śniadanie Biznesowe, na które przedsiębiorców zaprasza Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W trakice wydarzenia PARP przedstawi swoją ofertę dla firm, ze szczególnym uwzględnieniem nowej perspektywy. Informacja o wydarzeniu dostępna jest na stronie internetowej miasta Złotowa.

  PARP zaprasza także do udziału w konferencji „Finansowanie innowacyjnych projektów. Nowa perspektywa, nowe możliwości”, która odbędzie się 13 grudnia 2022 r. na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

  Podczas wydarzenia omówione zostaną możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach dostępnych środków na lata 2021-2027, między innymi  Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, Fundusze Europejskie dla Wielkopolski czy programu Horyzont Europa.

  Przedsiębiorcy dowiedzą się również jak nawiązać lub rozwinąć współpracę z międzynarodowymi partnerami w ramach sieci Enterprise Europe Network, czy w ramach projektu GreenTech 2.0 – Programu Wymiany ClusterXChange. Zapisy na konferencję i program wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ.

  Serdecznie zapraszamy!

  Agnieszka Miara
  młodszy specjalista
  Biuro Regionalne PARP w Poznaniu

  parp_zaprasza

  parp_zaprasza_02