Październikowe wydanie Tętna Regionu czeka już na Ciebie, Ciebie… i Ciebie także! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Październikowe wydanie Tętna Regionu czeka już na Ciebie, Ciebie… i Ciebie także!

ikona

Za oknami rozgościła się jesień, w pierwszych dniach słotna z rzadko rozbłyskującym słońcem, a obecnie z… mroźnymi porankami. No cóż, takie są uroki zmieniającego się sukcesywnie klimatu. Pomijając „uroki” aury, najważniejszym co nas czeka są oczywiście WYBORY DO PARLAMENTU! Niektórzy, ba, większość akcentuje, że będą to wybory najważniejsze od czasów elekcji z 1989 roku. Czy tak jest, czy też nie do końca, należy 13 października między godziną 7.00 a 21.00 koniecznie przespacerować się do lokalu wyborczego, aby wrzucić swój niezwykle ważny głos do urny!!!! A w podjęciu właściwej decyzji może pomóc lektura październikowego numeru Tętna Regionu, gdzie oprócz stałych pozycji znajdziecie reklamy kandydatów, a także wywiady z dwoma z nich. Zatem zapraszam gorąco do lektury!

W październikowym wydaniu:

- Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

- w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

- kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

- zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

- Nie zapomnij o wyborach – Twoja przyszłość, w Twoich rękach!
13 października swoimi głosami zakreślonymi na kartach elekcyjnych postanowimy, czy chcemy zmiany, czy może zachowania status quo! Ale to MY postanowimy! Nikt inny!
str. 25

- Nadleśnictwo Zdrojowa Góra – dobry gospodarz, edukator i dostarczyciel leśnych atrakcji.
str. 20 i 21

- Roman Lachbaum zwycięzcą II Memoriału Wiesława Rutkowskiego
str. 36

- Stały cykl pytań do prezydenta Piły i odpowiedzi udzielonych przez Piotra Głowskiego, „Prezydent odpowiada”.
W październikowym odcinku prezydent Piotr Głowski odnosi się do psującej się windy przed pilskim dworcem kolejowym, a także pochyla się nad problemem ewentualnego wielomilionowego wpływu do kasy miejskiej w przeszłym roku, odpowiadając co z tego może wyniknąć dla mieszkańców… i co można zrobić, aby taki stan rzeczy się nie ziścił.
Koniecznie zapoznajcie się z odpowiedzią włodarza Grodu Staszica.
str. 9

- PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek–Rataj w październikowym wydaniu tej niezwykle potrzebnej rubryki, opatrzonej tytułem „Mieszkanie dla studenta” podpowiada na co należy zwrócić baczną uwagę, przy zawieraniu umowy na najem lokum dla naszej latorośli, która właśnie rozpoczyna studencką przygodę. Aby dowiedzieć się ciekawych szczegółów, koniecznie zajrzyjcie na 9 stronę październikowego wydania TR.
str. 9

- REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W bieżącym wydaniu tej interwencyjnej rubryki poruszam – na kanwie wpisu internetowego dokonanego przez wszystkim znanego doktora Włodzimierza Bystrzyckiego, który piętnuje zmotoryzowanych, robiących sobie dzikie parkingi… na trawnikach – dbałość posiadaczy czterech kółek o pilską zieleń. Po konkrety odsyłam do październikowej REAKCJI.

- Pod Lupą –  październikowy odcinek opatrzyłem jednoznacznie (mam taką nadzieję) brzmiącym tytułem: „Nie sabotuj Wyborów!!! Masz jedyną szansę eliminacji fatalnych polityków!”. Niech ten tytuł stanie się magnesem przyciągającym Waszą uwagę. Jestem pewny, że warto przeczytać cały artykuł, do czego mocno zachęcam!

GORĄCO POLECAMY!!!
- stałe kąciki porad
- lawinę konkursów z gradem cennych nagród
- i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Zachęcam do lektury!

Marek Mostowski
redaktor naczelny