Piła. Serce na nakrętki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Piła. Serce na nakrętki

  pila_serce_na_nakretki

  Szanowni Państwo ! Widzieliście kiedyś całe mnóstwo zebranych nakrętek? Są piękne, kolorowe! Zbiera się je przyjemnie. Chociaż lepiej by było, żebyśmy używali plastiku coraz mniej. Nasze Stowarzyszenie od kilku lat uczestniczy w akcji zbierania nakrętek. Nasi członkowie oraz mieszkańcy je przynoszą, przynoszą… Już mają całe góry nakrętek!

  Zbiórka nakrętek organizowana jest najczęściej w szczytnych celach. Przykładem może być zakup na organizację czasu wolnego dla członków stowarzyszenia i wolontariuszy (zajęcia artystyczne, kulinarne, sportowe, spływy kajakowe, wycieczki i wiele innych), pomoc w zakupie np. baterii do aparatu słuchowego, na reklamę stowarzyszenia, zakup koszulek i wiele innych akcji dla członków i wolontariuszy. Każdy powód jest dobry, aby zbierać nakrętki i przekazywać je na cele charytatywne. Zbieranie nakrętek skłania ludzi do zaangażowania się w inicjatywy społeczne, sprawia, że mogą pomóc innym ludziom. Skoro wciąż używamy plastiku, to nie marnujmy go. Plastik jest szkodliwy dla środowiska, bo się nie rozkłada, więc trzeba go zbierać, segregować i używać do recyklingu.

  Organizujemy zbiórkę pieniędzy na zakup METALOWEGO SERCA NA NAKRĘTKI, które stanie w centrum miasta, w przedszkolu oraz w szkole. W tym miejscu zwracamy się do Państwa o wsparcie naszej zrzutki na zakup SERCA. Oczywiście każdy grosz się liczy. Prosimy o udostępnianie, w miarę możliwości, linku do zrzutki, co być może przyspieszy zakup serducha.

  Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/fandmg

  Dziękujemy za wsparcie!

  Stowarzyszenie Słabo i Niesłyszący „MIGACZE” w Pile