Piła. Zapisz się na IX bieg “Pobij dystans z sercem” w ramach 31 WOŚP | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Piła. Zapisz się na IX bieg “Pobij dystans z sercem” w ramach 31 WOŚP

  pila_zapisz_sie

  Już 29 stycznia, Owsiak z ekipą znowu gra! Tym razem skupiamy się na wygraniu z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych. Co za tym idzie… w Pile będzie się działo! A my zapraszamy Was serdecznie do udziału w VIII edycji biegu, który organizuje Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który mieści się przy Szkole Podstawowej nr 11 w Pile.

  POBIJ DYSTANS Z SERCEM!

  Tak jak w zeszłym roku, chodzi o to, żeby w te mroźne, styczniowe dni zadbać o siebie, a przy okazji wspomóc innych potrzebujących. W naszym tegorocznym biegu będziemy starali się pobić zeszłoroczny dystans, a za rok spróbujemy go poprawić. Kilometry przebyte przez każdego uczestnika będą się sumować. Nie ważne czy biegniesz, czy spacerujesz, a może jedziesz na rowerze! Najważniejsze, że się ruszasz ile chcesz i jak chcesz, i dorzucasz metry, kilometry do wspólnego dystansu, aby co roku zwiększać zakres naszej pomocy dla dzieci.

  Co zapewniamy:

  - licytację gadżetów WOŚP na aukcjach allegro

  - nagrody i upominki dla najlepszych i najwytrwalszych biegaczy

  - PAMIĄTKOWY MEDAL w kształcie serca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Zapisywać się prosimy na stronie: https://forms.gle/Da8nN3JLa2yEwV9C6

  Zgłoszenia prosimy przesyłać do 10 stycznia 2023, ponieważ musimy zamówić odpowiednia ilość medali. Warunkiem uzyskania medalu jest opłacenie wpisowego, które w całości przekazane jest na poczet Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Wpisowe w całości przekazane na fundacje WOŚP, także mobilizujemy siebie, rodzinę, przyjaciół, sąsiadów i przypadkowych biegaczy do wspólnej pomocy potrzebującym!

  W razie jakichkolwiek pytań, piszcie do nas na fb (Blanka Ratajczyk lub Sonia Iwicka), albo maila (bieg.wosp@gmail.com), chętnie pomożemy .

  PS. Jeśli masz kogoś, kto chce nas wesprzeć i pomóc w organizacji- napisz do nas! Szukamy sponsorów oraz firm, które mają do przekazania ciekawe rzeczy na licytacje lub mają jakieś ciekawe pomysły, które mogą ulepszyć nasz bieg . Zaproś znajomych, niech pobiegną z Nami!

  Regulamin biegu: https://drive.google.com/…/1vuaYp9CWDESHt2MxozT…/view…

  Wszelkich informacji w sprawie biegu udziela Szefowa Sztabu WOŚP przy SP 11 w Pile, Blanka Ratajczyk tel. 607-612-666 lub Sonia Iwicka tel. 660-754-178.

  Pobicia dystansu i miłego biegu życzą!

  Aktualna lista startowa: https://docs.google.com/…/1WhAg3…/edit…

  ORGANIZATORZY
  Foto :Sebastian Daukszewicz (archiwum)