Piła/Kaczory. 2. Bieg Kryptonim Szare Szeregi – bieg pamięci Młodych Bohaterów | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Piła/Kaczory. 2. Bieg Kryptonim Szare Szeregi – bieg pamięci Młodych Bohaterów

  bieg_kryptonim

  25 września na terenie 6 Nadleśnictw w Polsce wystartuje wydarzenie ” Kryptonim Szare Szeregi – Bieg Pamięci Młodych Bohaterów” upamiętniający ich heroiczną postawę. Po raz drugi organizowane wspólnie przez Nadleśnictwo Kaczory i Fundację Wychowanie przez Sport aktywności symbolicznie rozpoczną się o godz. 9:39, nawiązując do daty powołania Szarych Szeregów – 26 września 1939 roku.

  W Nadleśnictwie Kaczory start będzie przy restauracji „Stolarnia” przy drodze na „Płotki”. Pobiegniemy/pójdziemy przez piękne bory sosnowe Leśnictwa Podlasie. Lecz nie do końca o bieg i rywalizację tego dnia nam wszystkim będzie chodziło.

  Dystans:

  - 1939 m – bieg i marsz POKOLENIOWY
  (do przebycia zarówno przez biegaczy, chodziarzy jak i osoby na wózku – rok rozpoczęcia działalności Szarych Szeregów – bez limitu wieku)

  - 9390 m – bieg GŁÓWNY oraz rajd ChodzęBoLubię (od 16 roku życia )
  Opłata startowa : 49 zł
  Limit uczestników na oba dystanse : 250 osób

  Zapisy: https://plus-timing.pl/…/bieg_kryptonim_szare_szeregi…

  Lista uczestników: https://plus-timing.pl/…/bieg…/lista_startowa.php

  Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia Fundacji Wychowanie przez Sport: https://www.facebook.com/events/388823403320602

  Projekt współfinansowany jest z Środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
  Gospodarzem i Partnerem wydarzenia jest Nadleśnictwo Nadleśnictwo Kaczory, Lasy Państwowe.

  Małgorzata Plata
  Nadleśnictwo Kaczory