Pilscy działkowcy świętowali | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pilscy działkowcy świętowali

W miniony weekend świętowali pilscy działkowcy. Jubileusz 40-lecia obchodził Rodzinny Ogród  Działkowy im. Przemysłówka w Pile. Działkowcy z ROD Stanisława Staszica świętowali z kolei Jubileusz 55-Lecia istnienia oraz Dzień Działkowca. Dzień Działkowca w sobotę 28 lipca uczcili także członkowie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Malwa w Pile.

W tym roku piękna pogoda sprzyja działkowcom, choć brak deszczu daje się we znaki. Pilanie chętnie i licznie odpoczywają na swoich ogrodach działkowych, dbając o nie i upiększając w ten sposób miasto.

UM Piły
Fot. B. Mirowski

pilscy_dzialkowcy_swietowali00

pilscy_dzialkowcy_swietowali22 pilscy_dzialkowcy_swietowali01 pilscy_dzialkowcy_swietowali02 pilscy_dzialkowcy_swietowali03 pilscy_dzialkowcy_swietowali04 pilscy_dzialkowcy_swietowali05 pilscy_dzialkowcy_swietowali06 pilscy_dzialkowcy_swietowali07 pilscy_dzialkowcy_swietowali08 pilscy_dzialkowcy_swietowali09 pilscy_dzialkowcy_swietowali10 pilscy_dzialkowcy_swietowali11 pilscy_dzialkowcy_swietowali12 pilscy_dzialkowcy_swietowali13 pilscy_dzialkowcy_swietowali14 pilscy_dzialkowcy_swietowali15 pilscy_dzialkowcy_swietowali16 pilscy_dzialkowcy_swietowali17 pilscy_dzialkowcy_swietowali18 pilscy_dzialkowcy_swietowali19 pilscy_dzialkowcy_swietowali20 pilscy_dzialkowcy_swietowali21