Pilscy karatecy z pilskiego KKT Shoto rozpoczynają nowy sezon | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pilscy karatecy z pilskiego KKT Shoto rozpoczynają nowy sezon

Dopiero co skończył się sezon startowy, a rozpoczynamy kolejny. Przed wakacjami zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego  Shoto startowali w najważniejszych imprezach sportowych w kraju. A były to: Puchar Polski Dzieci i Mistrzostwa Polski.

Puchar Polski Dzieci odbył się we Wrocławiu. W  zawodach  startowało  1000 zawodników. Na tych zawodach Nasi  zawodnicy zaprezentowali się  bardzo dobrze. Ksenia Gwizdowska w swojej kategorii wiekowej zdobyła III m. w kata, Tobiasz Mila III m w kata i Cyprian Krzemiński III m w kumite. Jakub Kubacki, Patryk Kowalski i Iliana Szklarek odpadli o wejście do grupy finałowej. Natomiast  na  Mistrzostwach Polski  które odbyły się Lublinie nasi reprezentanci klubowi, Alicja Muszyńska i Kinga Kotowicz bardzo dobrze zaprezentowali się na Mistrzostwach Polski. W konkurencji  kumite, kategorii junior startowało 30 zawodniczek.  Kinga Kotowicz, której to był pierwszy start, zajęła 5 miejsce, natomiast Alicja Muszyńska zajęła II miejsce i tym samym potwierdziła swoją markę, pokazując że jest jedną z najlepszych zawodniczek w kumite w Polsce. Alicja po raz kolejny  została powołana do  Reprezentacji Polski.

Z nowym sezonem zaczynamy starty naszych zawodników już we wrześniu we Wrocławiu na Pucharze Nishiyamy, Pucharze Wielkopolski i Pucharze Pomorza. Ponadto w październiku odbędzie się Puchar Europy Dzieci i Mistrzostwa Świata w Karate Fudokan, w których może wystartują nasi zawodnicy.

We wrześniu, jak co roku, nasz klub organizuje dla wszystkich chętnych zapisy od 5-ciu do 105-ciu lat. Zapraszamy do Naszego Dojo przy ulicy Medycznej 5 w Pile, jak i do wszystkich sekcji Klubu.

Karate to nie tylko Sztuka Samoobrony, a również poprzez trening poprawiamy dyscyplinę, samokontrolę, poprawiamy kondycję, wyrabiamy gibkość i koordynację, nabieramy pewności siebie.

Bliższe informację dotyczące miejsca, daty i godzin zapisów i treningów znajdują  się  na stronie www.karate.pila.pl .

Serdecznie zapraszamy. Naprawdę Warto!!! „Jest to miejsce w którym stajemy się  lepsi”

Jarosław Skura

pilscy_karatecy

pilscy_karatecy_02 pilscy_karatecy_03 pilscy_karatecy_04