Pilscy mundurowi wspólnie odwiedzili najmłodszych pacjentów w szpitalu | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Pilscy mundurowi wspólnie odwiedzili najmłodszych pacjentów w szpitalu

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile, Szkoły Policji w Pile oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile w odwiedzili najmłodszych pacjentów w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Towarzyszyli im studenci z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile. Chore dzieci otrzymały kolorowe pluszaki, które przekazały dzieci policjantów oraz strażaków podczas pikniku, mający miejsce w czerwcu br.

  Każde dziecko w okresie Świąt Bożego Narodzenia czeka na wymarzony prezent, czy też bajeczne spotkania w gronie najbliższych. Niestety nie wszystkie dzieci będą mogły spędzić święta w domu. Ale w tym wyjątkowym czasie o najmłodszych pacjentach nie zapomniały służby mundurowe. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile, Szkoły Policji w Pile oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile odwiedzili chore dzieci w szpitalu Specjalistycznym w Pile. Mundurowym towarzyszyli studenci z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile.

  Funkcjonariusze przekazali najmłodszym pacjentom kolorowe pluszaki, które dzieci policjantów i strażaków przyniosły na piknik rodzinny w czerwcu br. Podczas spotkania dodatkowo mundurowi w szpitalnej świetlicy zorganizowali wspólne zabawy. Zaskoczone tak miłą niespodzianką dzieci nie kryły radości. Mamy nadzieję, że czas spędzony z funkcjonariuszami, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas trwania wizyty na twarzach dzieci bardzo często można było zauważyć uśmiech, co w opinii mundurowych było dla nich największą nagrodą.

  Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Życzymy wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile szybkiego powrotu do zdrowia, samych radosnych chwil oraz wspaniałych, wymarzonych prezentów.

  Podkom. Żaneta Kowalska
  KPP w Pile

  pilscy_mundurowi_odwiedzili01

  pilscy_mundurowi_odwiedzili02 pilscy_mundurowi_odwiedzili03 pilscy_mundurowi_odwiedzili04