Pilscy policjanci zabezpieczyli ponad 800 porcji narkotyków | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pilscy policjanci zabezpieczyli ponad 800 porcji narkotyków

pilscy_policjanci_zabezpieczyli

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali mieszkańca Piły. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych zabezpieczyli łącznie ponad 800 porcji substancji psychotropowych i środków odurzających. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu 45-letniemu mężczyźnie grozi kara do 8 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili, że jeden z mieszkańców Piły może być w posiadaniu narkotyków. W związku z tym policjanci doprecyzowali szczegóły i weszli na ustaloną wcześniej posesję. Na miejscu zastali mężczyznę, który wizytą funkcjonariuszy był zupełnie zaskoczony.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli narkotyki ukryte w słoiku oraz w pudełkach. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 800 porcji narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany.

Właściciel nielegalnego towaru został natychmiast zatrzymany i trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymany to 45-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Podkom. Żaneta Kowalska
KPP w Pile