Pilscy policjanci zatrzymali sklepowego złodzieja | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Pilscy policjanci zatrzymali sklepowego złodzieja

  policjanci_zatrzymali_zlodzieja

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 24-letniego mieszkańca Trzcianki. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież artykułów spożywczych i alkoholu z jednego ze sklepów mieszczących się na terenie Piły. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad pół tysiąca złotych. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi mu kara do 5 lat więzienia.

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile uzyskali informację, że w maju br. w Pile na terenie jednego z marketów doszło do kradzieży. Łupem amatora cudzego mienia padł alkohol oraz artykuły spożywcze. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad pół tysiąca złotych. W związku z tym, policjanci z Wydziału Kryminalnego rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży mienia.

  Funkcjonariusze zebrali materiał w sprawie i dokładnie analizując, wpadli na trop złodzieja. Kryminalni ustalili, że sprawcą kradzieży jest 24-letni mieszkaniec Trzcianki. 28 sierpnia br. policjanci zatrzymali młodego mężczyznę na terenie Trzcianki. Przyznał się on do kradzieży. Przekazał policjantom, że nie był w stanie schować do kieszeni skradzionego towaru i w związku z tym wyszedł z marketu trzymając w ręku koszyk sklepowy.

  Zatrzymany, to 24-letni mieszkaniec Trzcianki. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 5 lat.

  podkom. Żaneta Kowalska
  KPP w Pile
  Foto: nswiecie.pl