Pilska biznesmenka znalazła się w elitarnym gronie | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pilska biznesmenka znalazła się w elitarnym gronie

polska_biznesmenka_znalazla_sie

Pilanka, Karolina Smęda-Drzycimska nominowana w Ogólnopolskim Konkursie Kobiet Przedsiębiorczych VII Polish Businesswoman Awards.

Redakcja magazynu Businesswoman & life po raz siódmy organizuje ogólnopolski konkurs i galę Polish Businesswoman Awards. W tegorocznej edycji nominowana została Karolina Smęda-Drzycimska z Piły.

Karolina Smęda-Drzycimska jest kreatywną i przedsiębiorczą Wielkopolanką. Wielokrotnie zdobywała wyróżnienia i nagrody uczestnicząc w wielu konkursach regionalnych i ogólnopolskich m.in. w Ogólnopolskim Konkursie Kobieta Przedsiębiorcza organizowanym przez Dress for Success, Klub Kobiet Przedsiębiorczych i Gazetę Wyborczą w Poznaniu. W Warszawie otrzymała Nominację w II edycji Ogólnopolskiego konkursu o Statuetkę Platerki. W tym roku zajęła trzecie miejsce w konkursie Kapituły Głosu Wielkopolskiego „Osobowość Roku 2017” w kategorii Biznes.

Karolina Smęda-Drzycimska jest jedną z 29 nominowanych osób, nominację również otrzymały  aktorki Grażyna Wolszczak czy Ewa Błaszczyk.

W jury konkursu zasiadają m.in. Sławek Muturi – założyciel Grupy Mzuri, autor książek na temat wolności finansowej przez inwestowanie w nieruchomości, Elżbieta Jeznach – Redaktor Naczelna czasopisma Businesswoman & life, pomysłodawczyni Polish Businesswomen Congress, Polish Businesswomen Awards oraz Jacek Rozenek – aktor, coach, specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji.

Finałowa gala ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbędzie się 21 kwietnia 2018 w Warszawie.

Na Karolinę Smędę-Drzycimską można zagłosować wysyłając wiadomość tekstową SMS pod numer 74068 o treści AT.1.66. Głosowanie trwa do 20 kwietnia 2018 roku.

UM Piły