Pilska Spółdzielnia wybrała najpiękniejsze balkony i ogródki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pilska Spółdzielnia wybrała najpiękniejsze balkony i ogródki

8 listopada br. w siedzibie Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej odbyło się podsumowanie kolejnej edycji konkursu na najpiękniejsze balkony i ogródki przydomowe będące w zasobach tej spółdzielni. Wspólnie z prezydentem Piotrem Głowskim wzięliśmy udział w tym spotkaniu.

Podczas podsumowania Prezydent podziękował wszystkim nagrodzonym za codzienną pracę i istotny wkład w upiększanie naszego miasta. Prezydent Głowski zauważył również, że działalność wyróżnionych mieszkańców idealnie wpisuje się w projekt pn. Piła – dzieło otwarte, którego celem jest m.in. zwiększenie ilości zieleni na budynkach, co przyczynia się m.in. do zwiększenia jakości powietrza.

Zwycięzcy konkursu oprócz listów gratulacyjnych otrzymali również kwiaty doniczkowe oraz środki, które pomogą w jeszcze lepszym pielęgnowaniu roślin znajdujących się na balkonach i przydomowych ogródkach.

Lista nagrodzonych:

ADMINISTRACJA nr 1

Balkony:
I miejsce: Elżbieta i Ireneusz Kitowicz

Wyróżnienia:
Barbara i Lucjan Polowy, Henryk Pleszewa, Andrzej Matusiak, Tadeusz Adamkiewicz.

Ogródki przydomowe:
I miejsce: Lila Kaja
II miejsce: Maria Marcinkiewicz
III miejsce: Regina Suchecka
III miejsce: Gabriela Adamska
Nagroda specjalna: Maria i Mirosław Nowak.

ADMINISTRACJA nr 2

Balkony:
I miejsce: Józef Załuski

Wyróżnienia:
Irena i Witold Gutowscy, Grażyna Styczeń, Bożena Brambor, Kazimierz Wiczyński, Elżbieta Pikowska, Danuta Wądołowska.

Ogródki przydomowe:
I miejsce: Kamil Humerski
II miejsce: Zofia Brudzińska
III miejsce: Jerzy Wesołowski

Wyróżnienia:
Barbara Skiba, Genowefa Duda, Maria Jakimowicz.

Nagroda specjalna:
Janina Czerniak

ADMINISTRACJA nr 3

Balkony
I Miejsce:
Anna i Janusz Słowińscy

Wyróżnienia:
Wojciech Skowroński, Danuta Golińska, Wanda Kozłowska, Krystyna i Ryszard Afeltowicz.

Ogródki przydomowe:
I miejsce: Radosław Kowalski, Marzena Kokot
II miejsce: Zofia i Henryk Kieruj
III miejsce: Teresa Słomianowska

Nagroda specjalna:
Zdzisława Ratajczak

Podczas podsumowania konkursu ogłoszono też wyniki na najlepszych gospodarzy poszczególnych osiedli.

Zwycięzcami okazali się:
Liliana Wicher, Mirosława Zalewska, Krystyna Kwiecień i Piotr Prokopowicz.

Bartosz Mirowski

pilska_spoldzielnia_wybrala00

pilska_spoldzielnia_wybrala20 pilska_spoldzielnia_wybrala01 pilska_spoldzielnia_wybrala02 pilska_spoldzielnia_wybrala03 pilska_spoldzielnia_wybrala04 pilska_spoldzielnia_wybrala05 pilska_spoldzielnia_wybrala06 pilska_spoldzielnia_wybrala07 pilska_spoldzielnia_wybrala08 pilska_spoldzielnia_wybrala09 pilska_spoldzielnia_wybrala10 pilska_spoldzielnia_wybrala11 pilska_spoldzielnia_wybrala12 pilska_spoldzielnia_wybrala13 pilska_spoldzielnia_wybrala14 pilska_spoldzielnia_wybrala15 pilska_spoldzielnia_wybrala16 pilska_spoldzielnia_wybrala17 pilska_spoldzielnia_wybrala18 pilska_spoldzielnia_wybrala19