Pilski strażak 5. W XI Biegu Strażackim w Jaworze

W niedzielne przedpołudnie 10 czerwca 2018 roku w Jaworze (woj. dolnośląskie), odbył się „XXIV Półmaraton Jaworski o Puchar Burmistrza Jawora”. W ramach zawodów rozegrany został również „XI Bieg Strażacki im. Adriana Kotkowskiego”. W imprezie biegowej sklasyfikowano łącznie 153 zawodników z całego kraju. Na starcie nie zabrakło funkcjonariuszy pełniących na co dzień służbę w Państwowej Straży Pożarnej.

Sukcesem swój start w zawodach zakończył mł. kpt. Krzysztof Zawistowski, który zajął wysokie V miejsce w klasyfikacji generalnej jaworskiego półmaratonu. Funkcjonariusz reprezentujący Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pile, wywalczył również III miejsce w kategorii wiekowej strażaków do 29 lat.

Warto dodać, że od wielu lat Bieg Strażacki im. Adriana Kotkowskiego zaliczany jest do „Pucharu Polski w Biegach o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej”.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

KP PSP w Pile

pilski_strazak_5_w_biegu00

pilski_strazak_5_w_biegu04 pilski_strazak_5_w_biegu01 pilski_strazak_5_w_biegu02 pilski_strazak_5_w_biegu03