Pilski sztab wspierający Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w VIVO! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pilski sztab wspierający Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w VIVO!

Centrum handlowe VIVO! Piła aktywnie uczestniczy w tegorocznych miejskich uroczystościach związanych z 26. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze ze sztabu zarejestrowanego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Pile pojawią się w centrum, aby wspierać WOŚP. Co więcej, specjalnie na ten dzień VIVO! przygotowało szereg niespodzianek, w tym m.in. występy artystyczne dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury i zespołu „Seniority”, pokazy sztuk walki, finał konkursu na najlepszy latawiec czy pokazy zumby. Największą atrakcją dnia będzie koncert zespołu Future Folk.

Akcja wspierająca 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w VIVO! Piła została zorganizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem „Spełniamy Marzenia. Główna atrakcja zaplanowana w VIVO! na ten dzień, czyli koncert Future Folk, zespołu określającego siebie jako trio grające „góralską muzykę elektroniczną do tańca“, rozpocznie się o godzinie 16-tej. Na stadionie przy ulicy Okrzei o godzinie 17tej wystartują atrakcje związane z pilskimi obchodami WOŚP, w tym zaplanowane na godz. 20-tą „światełko do nieba”.

- Od trzech lat wspieramy w VIVO! Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale w tym roku po raz pierwszy robimy to na tak dużą skalę, organizując Finał w naszym centrum. Zapraszamy do nas nie tylko na koncerty i występy, lecz także na udział w przygotowanych aktywnościach i co ważne – licytacjach. Liczymy mocno na to, że Pilanie pokażą swoje wielkie serca i zbierzemy w tym roku rekordową sumę, która zgodnie z celem Finału zostanie przekazana na wyrównanie szans w leczeniu noworodków - powiedziała Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Przemysław Wardęga
IMMOFINANZ

pilski_sztab_wspierajacy00

pilski_sztab_wspierajacy01