Piosenka dla Mamy i Taty rodem z Piły | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Piosenka dla Mamy i Taty rodem z Piły

Od paru dni można w serwisie Youtube słuchać nowej piosenki napisanej z okazji Dni Mamy i Taty. Piosenkę śpiewają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile: Aleksandra Kopacz, Krzysztof Piłat, Wiktoria Baziuk, Wiktoria Więckiewicz i Wiktor Papka.

Autorką piosenki jest Agnieszka Kopacz, która od paru lat pisze piosenki dla dzieci i prezentuje je na audycjach muzycznych: „Muzolaki Muzykalne Przedszkolaki” i „Muzolaki w Szkole”. Na płytę z piosenkami każe cały czas czekać, jednak kilka utworów można znaleźć na profilu Okrzyku Radości w serwisie Youtube.

- Piosenka dla Mamy i Taty – mówi Agnieszka Kopacz - Powstała niedawno pod wpływem słów mojej córki Helenki, która ma 4 lata i bardzo często pyta czy jest już większa i czy urosła. Pomysł na nagranie tej piosenki był bardzo spontaniczny, a cała akcja potoczyła się bardzo szybko. Aranżacją i nagraniami muzyki zajął się Mirosław Bogoń, a dzieci przygotowała do nagrań p. Bożenka Pająk, która w Szkole Podstawowej nr 2 prowadzi zespół muzyczny DWUTAKT.

Piosnkę można wyszukać w serwisie Youtube wpisując frazę: Muzolaki – Piosenka dla mamy i taty

https://www.youtube.com/watch?v=-hHjXK0ZOeQ

Piosenkę polecamy do słuchania i śpiewania.

(SE)

piosenka_dla_mamy_i_taty00

piosenka_dla_mamy_i_taty03 piosenka_dla_mamy_i_taty01 piosenka_dla_mamy_i_taty02piosenka_dla_mamy_i_taty04