PiS-bus zawitał do Piły | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  PiS-bus zawitał do Piły

  Wybory parlamentarne 2019 coraz bliżej a więc kandydaci do Sejmu i Senatu dwoją się i troją, żeby zdobyć zaufanie swoich potencjalnych wyborców. 28 sierpnia do Piły przyjechał PiSBus . Spotkanie z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości było doskonałą okazją do rozmów oraz zachętą mieszkańców pilskiego okręgu wyborczego do wzięcia udziału w wyborach.

  W Pile „jedynkę” otrzymał były burmistrz Trzcianki i były poseł Krzysztof Czarnecki, a kolejne miejsca zajmują posłowie: Marta Kubiak, Grzegorz Piechowiak i Marcin Porzucek.

  - Kampanię wyborczą rozpoczynamy od objazdów PiS-busem, który ma naklejki przypominające wydarzenia i postulaty, które realizowaliśmy podczas kończącej się kadencji parlamentarnej. Jest do dobry czas dla Polski i dobry czas dla polskiej rodziny. Prawo i Sprawiedliwość idąc do wyborów, głosząc hasła wyborcze i deklarując swój program wyborczy, go realizuje. Prawo i Sprawiedliwość także dąży do zrównoważonego rozwoju gospodarczego. Nie tylko duże aglomeracje, nie tylko drogi szybkiego ruchu i autostrady, ale te środki są transferowane do wszystkich samorządów. Proponujemy także program dla rolnictwa – dopłaty na paliwo rolnicze czy sprawy pomocowe dotyczące suszy – mówi lider listy w okręgu 38 Krzysztof Czarnecki. - Najważniejsze, jeśli się idzie do wyborów, głosi się hasła i program, to ten program powinien być realizowany. I to pokazał rząd Prawa i Sprawiedliwości. Cztery lat naszych rządów pokazało, że gospodarka się rozwija, pokazało, że transfer finansowy jest skierowany dla rodzin, coraz bezpieczniej się czujemy i że jest wśród Polaków zadowolenie naszymi rządami w kraju. My od rana jeździmy PiS-busem po całym pilskim okręgu i rozmawiamy z mieszkańcami różnych miejscowości, aby wiedzieć, jaki są ich oczekiwania wobec naszej pracy w parlamencie, gdy zostaniemy wybrani - dodaje Czarnecki.

  - Bardzo cieszę się, że PiS-bus zajechał do mojego rodzinnego miasta. Prawo i Sprawiedliwość stawia na rodzinę, dlatego dla niej przygotowało programy: 500+, wyprawka szkolna czy 13. emerytura. Chcemy rozmawiać z Polakami, chcemy żeby wszyscy Polacy korzystali ze wzrostu gospodarczego. 13 października będą decydować się losy Polski. Zachęcam do udziału w wyborach - mówi „dwójka” na liście, posłanka Marta Kubiak.

  Podczas konferencji prasowej doświadczona radna Rady Miasta Piły, kandydatka do Sejmu –numer 11 na liście Maria Miler zwróciła uwagę, że okręg pilski to trudny teren dla jej opcji politycznej, ale wierzy, że z pomocą wyborców, z ich zdrowym rozsądkiem podczas głosowania przy urnach wyborczych dadzą radę.

  Natomiast poseł Grzegorz Piechowiak, numer 3 na liście do Sejmu, przypomniał kwoty, jakie Piła otrzymała dzięki rządom Prawa i Sprawiedliwości. Wymienił on kwotę 10 milionów złotych na pilski szpital, oraz przypomniał, że kolejne środki trafią na budowę nowej Komendy Powiatowej Policji w Pile.

  PiS-bus, który zawitał do Piły, to kolejny etap drogi polityków i samorządowców Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu i Senatu, a te już 13 października.

  (SE)

  pis_bus_zawital1_01

  pis_bus_zawital1_29 pis_bus_zawital1_02 pis_bus_zawital1_03 pis_bus_zawital1_04 pis_bus_zawital1_05 pis_bus_zawital1_06 pis_bus_zawital1_07 pis_bus_zawital1_08 pis_bus_zawital1_09 pis_bus_zawital1_10 pis_bus_zawital1_11 pis_bus_zawital1_12 pis_bus_zawital1_13 pis_bus_zawital1_14 pis_bus_zawital1_15 pis_bus_zawital1_16 pis_bus_zawital1_17 pis_bus_zawital1_18 pis_bus_zawital1_19 pis_bus_zawital1_20 pis_bus_zawital1_21 pis_bus_zawital1_22 pis_bus_zawital1_23 pis_bus_zawital1_24 pis_bus_zawital1_25 pis_bus_zawital1_26 pis_bus_zawital1_27 pis_bus_zawital1_28