Po narkotykach do restauracji | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Po narkotykach do restauracji

  Nietypowe zachowanie 27-latków, którzy samochodem przyjechali do restauracji, zaniepokoiło mieszkańca Piły. Postanowił powiadomić o tym fakcie Policję. Podczas kontroli pojazdu i mężczyzn funkcjonariusze znaleźli przy nich 60 gramów amfetaminy. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzuty posiadania środków psychotropowych, a także odpowie przed Sądem za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków.

  5 czerwca br. mieszkaniec Piły zauważył nietypowe zachowanie dwóch mężczyzn, którzy samochodem przyjechali do jednej z pilskich restauracji. Podczas postoju na parkingu mężczyźni nerwowo się zachowywali. Zaniepokojony całą sytuacją świadek poinformował o tym fakcie dyżurnego pilskiej jednostki, który na miejsce skierował policjantów Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze przeprowadzili kontrole pojazdu, w którym znajdowali się 27-latkowie. Policjanci znaleźli przy nich 60 gram amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzuty posiadania środków psychotropowych, a także odpowie przed Sądem za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków.

  Świadoma i odpowiedzialna postawa świadka, który zareagował i poinformował służby o swoich podejrzeniach, pozwoliła na szybkie wyeliminowanie z drogi kierowcy po narkotykach, a nielegalne substancje trafiły do policyjnego depozytu.

  Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  mł. asp. Jędrzej Panglisz
  KPP w Pile

  po_narkotykach