Podpisanie umowy na budowę świetlicy wiejskiej w Skórce | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Podpisanie umowy na budowę świetlicy wiejskiej w Skórce

  25 lutego 2022 roku w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Krajenka podpisana została umowa na budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Skórka. W ramach zadania wartego 1 988 469,66 zł, które dofinansowane zostało w 85% z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych wybudowana zostanie świetlica o powierzchni użytkowej 282,9 m2.

  W budynku zlokalizowane zostaną m.in.: sala wielofunkcyjna, węzeł higieniczno – sanitarny, wiatrołap – szatnia, pomieszczenie wielofunkcyjne, kotłownia, 2 szatnie, umywalnie, pomieszczenie gospodarcze oraz korytarz. Budynek ogrzewany będzie przy pomocy pompy ciepła. Obiekt wyposażony zostanie w klimatyzację, wentylację grawitacyjną i mechaniczną.

  W ramach zadania przewiduje się również zagospodarowanie otoczenia obiektu. Wykonane zostaną ciągi komunikacyjne, parkingi oraz oświetlenie zewnętrzne. Wykonawcą zadania będzie firma NOVA TERM sp. z o. o. sp. k. z Piły, która w Skórce wykonywała już prace budowlane związane z termomodernizacją budynku Publicznej Szkoły Podstawowej.

  Na realizację zadania wykonawca będzie miał rok.

  Gmina Krajenka

  podpisanie_umowy_na_budowe

  podpisanie_umowy_na_budowe_02