Pojedź do schroniska i zrób przyjemność psiakom! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pojedź do schroniska i zrób przyjemność psiakom!

Przypominamy że, warto odwiedzić w okresie ferii zimowych schronisko dla zwierząt w Leszkowie – to nic nie kosztuje!

W okresie całych ferii zimowych autobusem linii specjalnej można dojechać z pl. Zwycięstwa do schroniska dla zwierząt w Leszkowie. Autobus kursuje codziennie do 25 lutego 2018 roku, a przejazd nim jest bezpłatny!

Autobus wyrusza o godzinie 12:15, jedzie bezpośrednio do Leszkowa (nie zatrzymuje się na przystankach na trasie). Odjazd ze schroniska o godz. 13:30, powrót do pl. Zwycięstwa.

– Jeździmy do schroniska od 10 dni, z naszego autobusu skorzystało już w sumie 252 pasażerów, z których wszyscy byli bardzo zadowoleni, mieli czas na wyprowadzenie psa na spacer, a co niektórzy wracali do domu z myślą przygarnięcia psiaka na zawsze – informuje Anna Kujawa z Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile.Jednocześnie, z uwagi na duże zainteresowanie mieszkańców przejazdem do Leszkowa prosimy, by opiekunowie grup zorganizowanych planujący wyjazd do schroniska w Leszkowie z wyprzedzeniem poinformowali o tym dyspozytora MZK, pozwoli to zapewnić liczbę autobusów adekwatną do potrzeb w danym dniu.

Aleksandra Kramkowska

pojedz_do_schroniska01

pojedz_do_schroniska02 pojedz_do_schroniska03 pojedz_do_schroniska04 pojedz_do_schroniska05 pojedz_do_schroniska06 pojedz_do_schroniska07