Policjanci poszukują zaginionego Sławomira Dudka | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Policjanci poszukują zaginionego Sławomira Dudka

  policjanci_poszukuja

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 50-letniego Sławomira Dudek. Mężczyzna wyjechał rowerem z posesji w Łobżenicy Witrogoszcz Kolonia w dniu 19 października br. o godz. 4:00. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 997.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Sławomira Dudek, do którego doszło 19 października br. o godz. 4.00 w Łobżenicy Witrogoszcz Kolonia. Mężczyzna wyszedł z domu i wyjechał z posesji rowerem koloru siwego. Zaginiony nie zabrał ze sobą żadnych dokumentów, ma problemy zdrowotne.

  Rysopis zaginionego: wzrost 180-185 cm, waga 85 kg, oczy niebieskie, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemny blond, twarz owalna, braki w uzębieniu. Ubrany był w spodnie z materiału koloru czarnego, bluzę polarową w odcieniach szarości i zieleni oraz buty sportowe marki NIKE.

  Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 997 czynnym całą dobę.

  Podkom. Żaneta Kowalska
  KPP w Pile