Polonia bez Kowalika, ale z nowym trenerem juniorów Woźniakiem | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Polonia bez Kowalika, ale z nowym trenerem juniorów Woźniakiem

  Po kilku miesiącach pracy z pilskim żużlem żegna się trener Mirosław Kowalik.  To już oficjalna informacja, choć jeszcze w niedzielę po wysokim zwycięstwie Polonii nad Wilkami Krosno kibice mogą być zaskoczeni taką decyzją.  Znane jest też nazwisko nowego szkoleniowca, który będzie pracować z juniorami. To były zawodnik Stali Gorzów – Mieczysław Woźniak, m.in dwukrotny medalista indywidualnych mistrzostw Polski.

  - Stawiamy na szkolenie młodzieży i juniorów i uznaliśmy że trener Woźniak, który w ostatnich latach prowadzi szkolenie na minitorze w Wawrowie będzie najlepszym rozwiązaniem na ten moment dla Piły. Trener Kowalik nie dysponuje tak duża ilością wolnego czasu, żeby prowadzić regularnie treningi młodzieży – mówi Remigiusz Kaja, wiceprezes Polonii Piła.

  Polonia pod wodzą trenera Kowalika odniosła dwa zwycięstwa i poniosła dwie porażki w tym nieszczęśliwy walkower podczas trwających drugoligowych rozgrywek.  Teraz pierwszy zespół będzie musiał radzić bez trenera.  Jednak uprawnienia do prowadzenia drużyny podczas meczów ligowych posiada Remigiusz Kaja i Marcin Kozdraś. W niedzielę Polonia jedzie mecz rewanżowy w Krośnie.

  Sebastian Daukszewicz

  polonia_bez_kowalika1_01

  polonia_bez_kowalika1_04 polonia_bez_kowalika1_02 polonia_bez_kowalika1_03