Polska jest jedna, czyli spotkania z politykami PiS. Jarosław Kaczyński zawita do Trzcianki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Polska jest jedna, czyli spotkania z politykami PiS. Jarosław Kaczyński zawita do Trzcianki

Prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński, odwiedzi nasz region. Były premier RP zawita do Trzcianki w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia. Spotkanie odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Żeromskiego 28 o godzinie 15.00. Wstęp wolny.

Politycy Prawa i Sprawiedliwość szykują się do wyborów samorządowych. Jednym z etapów są spotkania z mieszkańcami kraju pod hasłem „Polska jest jedna”.

- Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w otwartym spotkaniu z prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim. Obecni na tym spotkaniu mają być inni politycy prawicy. Dlaczego Trzcianka? Ponieważ jest to docenienie i zauważenie dynamicznego rozwoju trzcianeckiego samorządu, pozyskiwanie środków zewnętrznych, przyjazną atmosfera do inwestowania. To będzie inauguracja cyklu spotkań „Polska jest jedna”, których do końca lipca ma być ok. 700 – mówi Adam Bogrycewicz, sekretarz Zarządu Okręgowego PiS w Pile.

Być może w Trzciance na spotkaniu z prezesem Jarosławem Kaczyńskim dowiemy się, kto będzie kandydatem na urząd burmistrza Trzcianki i na urząd prezydenta Piły.

(SE)

polska_jest_jedna00

polska_jest_jedna02 polska_jest_jedna01