Poznaliśmy ceny biletów na Finał Złotego Kasku w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Poznaliśmy ceny biletów na Finał Złotego Kasku w Pile

poznalismy_ceny_biletow

31 marca 2018 roku na pilskim torze żużlowym rozegrany zostanie Finał Złotego Kasku. Impreza, która przez wiele lat uważana była za rewanż Indywidualnych Mistrzostw Polski po raz pierwszy zagości w Pile. Od kilku sezonów Złoty Kask wraca do łask, głównie dlatego, że jest jednocześnie krajową eliminacją do cyklu Grand Prix i SEC. Kibice w Pile będą więc mieli okazję obejrzeć w akcji czołówkę polskich zawodników. Organizatorzy podali już ceny biletów na te zawody.

Turniej o Złoty Kask to coroczny turniej indywidualny organizowany od 1961 roku przez Polski Związek Motorowy. Jego zasady zmieniały się na przestrzeni lat – od cyklu zawodów z klasyfikacją generalną, przez turniej z eliminacjami. To nie tylko rywalizacja o prestiż czyli wpisanie się na listę triumfatorów, na której widnieje wiele uznanych nazwisk zasłużonych dla polskiego żużla zawodników. To również krajowy finał o przepustki do udziału w eliminacjach światowych do cyklu Grand Prix – indywidualnych mistrzostw świata, najważniejszych i najbardziej prestiżowych rozgrywek na naszym globie.

Bilety na zawody będzie można kupić w przedsprzedaży przez internet, w salonach Empik, punktach STS i siedzibie klubu przy ulicy Bydgoskiej na terenie stadionu.

Trybuna główna: 40 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 50 PLN od 26.03

Normalny: 25 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 30 PLN od 26.03

Ulgowy: 15 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 20 PLN od 26.03 (uczniowie i studenci 8-26 lat, kobiety, emeryci i renciści)

Dzieci do 7 roku życia: wejście na program w cenie 7 PLN

Program zawodów: 7 PLN

Pakiety Hospitality & VIP Tickets: 200 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 250 PLN od 26.03 (miejsce w sektorze położonym przy parku maszyn vis a vis startu i mety, program zawodów, dedykowany zestaw upominków, wejście do parku maszyn przed i po turnieju, możliwość zrobienia zdjęć z zawodnikami, parking, catering)

Sprzedaż internetowa:

- speedwayevents.kupbilet.pl

- speedway-shop.pl

Stacjonarne punkty sprzedaży biletów w Pile:

- STS, Pl. Zwycięstwa 19

- Salony EMPIK w galerii handlowej Tesco i Galerii VIVO, Bydgoska 135 i 14 lutego 26.

red
Fot. http://speedwayevents.pl