Poznaliśmy zwycięzców eliminacji ZŁOTEGO KASKU | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Poznaliśmy zwycięzców eliminacji ZŁOTEGO KASKU

poznalismy_zwyciezcow_zlotego_kasku

Reprezentanci Polonii Piła niestety odpadli z dalszej walki o Złoty Kask. Na torze w Ostrowie – Adrian Cyfer był czternasty z dorobkiem 3 (1,2,0,0,0), a w Gdańsku Tomasz Gapiński szesnasty z dorobkiem 2 (0,d,1,d,1). Finał Złotego Kasku, który będzie jednocześnie krajową eliminacją do indywidualnych mistrzostw świata odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 17.30 w Pile.

Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych rund eliminacyjnych

 

POZNAŃ

Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) (3,3,2,3,3) 14
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) (3,2,3,3,2) 13
3. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) (0,3,3,3,3) 12
4. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) (2,3,3,2,2) 12
—-
5. Kacper Woryna (ROW Rybnik) (2,2,2,2,2) 10+3
—-
6. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) (2,1,3,2,2) 10+2
7. Marcel Kajzer (Iveston PSŻ Poznań) (3,3,1,1,1) 9
8. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra) (3,0,d,0,3) 6
9. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź) (1,1,1,3,0) 6
10. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) (d,2,2,1,1) 6
11. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) (d,2,0,0,3) 5
12. Artur Czaja (ROW Rybnik) (1,1,1,2,0) 5
13. Sebastian Ułamek (OK Kolejarz Opole) (2,d,2,d,-) 4
14. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów) (1,1,0,d,1) 3
15. Oskar Polis (OK Kolejarz Opole) (1,d,1,-,-) 2
16. Mateusz Borowicz (Iveston PSŻ Poznań) (0,d,0,1,-) 1
17. Wiktor Trofimow (Fogo Unia Leszno) (1,w,w) 1
18. Michał Łopaczewski (Iveston PSŻ Poznań) (1,w) 1

Bieg po biegu:
1. (67,75) Kołodziej, Smektała, Karczmarz, Borowicz
2. (67,69) Drabik, Dróżdż, Miśkowiak, Kościuch
3. (69,28) Kajzer, Ułamek, Polis, Jeleniewski (d4)
4. (69,25) Niedźwiedź, Woryna, Czaja, Kaczmarek (d4)
5. (68,65) Kajzer, Kaczmarek, Miśkowiak, Borowicz (d3)
6. (67,91) Smektała, Woryna, Dróżdż, Polis (d4)
7. (68,07) Kościuch, Jeleniewski, Karczmarz, Niedźwiedź
8. (68,06) Kołodziej, Drabik, Czaja, Ułamek (d4)
9. (68,85) Dróżdż, Jeleniewski, Czaja, Borowicz
10. (68,75) Smektała, Ułamek, Miśkowiak, Niedźwiedź (d4)
11. (68,25) Drabik, Woryna, Kajzer, Karczmarz
12. (68,03) Kościuch, Kołodziej, Polis, Kaczmarek
13. (67,88) Kościuch, Woryna, Borowicz, Ułamek (d4)
14. (67,81) Drabik, Smektała, Jeleniewski, Kaczmarek
15. (69,25) Miśkowiak, Czaja, Trofimow, Karczmarz (d4)
16.(68,57) Kołodziej, Dróżdż, Kajzer, Niedźwiedź
17. (69,00) Niedźwiedź, Drabik, Łopaczewski, Trofimow (w/u)
18. (67,25) Kościuch, Smektała, Kajzer, Czaja
19. (69,16) Kaczmarek, Dróżdż, Karczmarz, Trofimow (w/2min) (Łopaczewski w/2min)
20. (68,75) Kołodziej, Woryna, Jeleniewski, Miśkowiak

 

GDAŃSK

Wyniki:
1. Dominik Kubera – 12 (1,2,3,3,3)
2. Dawid Lampart – 12 (2,3,2,3,2)
3. Krzysztof Buczkowski – 11+3 (2,2,2,3,2)
4. Oskar Fajfer – 11+2 (0,3,2,3,3)
—–
5. Krystian Pieszczek – 11+1 (1,2,3,2,3)
6. Kacper Gomólski – 11+0 (3,1,3,2,2)
7. Michał Szczepaniak – 9 (3,1,2,0,3)
8. Jakub Jamróg – 9 (2,3,3,1,w)
9. Paweł Przedpełski – 7 (3,3,1,0,d)
10. Szymon Woźniak – 6 (3,0,1,1,1)
11. Mirosław Jabłoński – 6 (2,1,1,1,1)
12. Dominik Kossakowski – 4 (0,2,0,2,0)
13. Marcin Jędrzejewski – 4 (1,0,0,2,1)
14. Igor Kopeć-Sobczyński – 3 (1,1,0,1,0)
15. Wiktor Lampart – 2 (0,w,2)
16. Tomasz Gapiński – 2 (0,d,1,d,1)
17. Marcin Kościelski – 0 (0,0)
18. Artur Mroczka – 0 (t,w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (64,82) Szczepaniak, Buczkowski, Pieszczek, Fajfer
2. (64,25) Woźniak, Jabłoński, Jędrzejewski, Gapiński
3. (64,87) Gomólski, Lampart, Kubera, Kossakowski
4. (65,00) Przedpełski, Jamróg, Kopeć-Sobczyński, Lampart, Mroczka (t)
5. (65,03) Przedpełski, Kossakowski, Szczepaniak, Woźniak
6. (65,50) Jamróg, Pieszczek, Gomólski, Gapiński (d4)
7. (65,31) Fajfer, Kubera, Kopeć-Sobczyński, Jędrzejewski, Mroczka (w/2 min.)
8. (65,78) Lampart, Buczkowski, Jabłoński, Kościelski
9. (65,75) Kubera, Szczepaniak, Gapiński, Lampart (w/su)
10. (65,72) Pieszczek, Lampart, Woźniak, Kopeć-Sobczyński
11. (65,53) Jamróg, Fajfer, Jabłoński, Kossakowski
12. (65,85) Gomólski, Buczkowski, Przedpełski, Jędrzejewski
13. (66,72) Lampart, Jędrzejewski, Jamróg, Szczepaniak
14. (65,94) Kubera, Pieszczek, Jabłoński, Przedpełski
15. (65,78) Fajfer, Gomólski, Woźniak, Kościelski
16. (66,22) Buczkowski, Kossakowski, Kopeć-Sobczyński, Gapiński (d4)
17. (66,15) Szczepaniak, Gomólski, Jabłoński, Kopeć-Sobczyński
18. (66,60) Pieszczek, Lampart, Jędrzejewski, Kossakowski
19. (66,10) Fajfer, Lampart, Gapiński, Przedpełski (d4)
20. (65,72) Kubera, Buczkowski, Woźniak, Jamróg (w/u2)
Bieg dodatkowy. (65,75) Buczkowski, Fajfer, Pieszczek, Gomólski

OSTRÓW

Wyniki:
1. Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów) – 14 (3,3,2,3,3)
2. Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,3,3,3,1)
3. Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,2,3,2,3)
4. Mateusz Szczepaniak (ROW Rybnik) – 11 (3,1,2,2,3)
—-
5. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 10 (1,3,3,1,2)
6. Tobiasz Musielak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 9 (d,2,3,1,3)
7. Tomasz Jędrzejak (Stal Rzeszów) – 9 (2,1,1,3,2)
8. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 7 (2,1,2,2,0)
9. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) – 7 (2,0,2,1,2)
10. Marcin Nowak (Car Gwarant Start Gniezno) – 6 (0,3,0,3,0)
11. Kamil Brzozowski (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – 5 (2,2,1,d,0)
12. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) – 4 (1,0,0,2,1)
13. Zbigniew Suchecki (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – 4 (1,1,1,0,1)
14. Adrian Cyfer (Euro Finannce Polonia Piła) – 3 (1,2,0,0,0)
15. Patryk Dolny (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – 3 (0,0,1,1,1)
16. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 2 (0,0,0,d,2)

Bieg po biegu:
1. (66,78) Kasprzak, Brzozowski, Suchecki, Dolny
2. (66,51) Zengota, Jędrzejak, Protasiewicz, Rolnicki
3. (66,90) Hampel, Baliński, Gała, Nowak
4. (67,00) Szczepaniak, Miedziński, Cyfer, Musielak (d4)
5. (67,93) Hampel, Brzozowski, Jędrzejak, Miedziński
6. (66,62) Kasprzak, Zengota, Szczepaniak, Gała
7. (66,92) Protasiewicz, Musielak, Baliński, Dolny
8. (66,88) Nowak, Cyfer, Suchecki, Rolnicki
9. (68,70) Zengota, Baliński, Brzozowski, Cyfer
10. (66,91) Musielak, Kasprzak, Jędrzejak, Nowak
11. (67,74) Hampel, Szczepaniak, Dolny, Rolnicki
12. (68,43) Protasiewicz, Miedziński, Suchecki, Gała
13. (68,53) Nowak, Szczepaniak, Protasiewicz, Brzozowski (d4)
14. (68,22) Kasprzak, Baliński, Miedziński, Rolnicki (d4)
15. (68,56) Jędrzejak, Gała, Dolny, Cyfer
16. (68,03) Hampel, Zengota, Musielak, Suchecki
17. (69,59) Musielak, Rolnicki, Gała, Brzozowski
18. (68,93) Kasprzak, Protasiewicz, Hampel, Cyfer
19. (69,12) Zengota, Miedziński, Dolny, Nowak
20. (69,46) Szczepaniak, Jędrzejak, Suchecki, Baliński

Do 12 zawodników z półfinałów dołączy czwórka stałych uczestników cyklu Grand Prix. Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki i Patryk Dudek.

(SE)