Prezydent Głowski z wizytą w Termetal Sp. z o.o. | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Prezydent Głowski z wizytą w Termetal Sp. z o.o.

  W ostatnim czasie prezydent Piotr Głowski spotkał się z zarządem Grupy Termetal. Okazją do spotkania była chęć zapoznania się z zaawansowaniem inwestycji prowadzonej przy ul. Ceramicznej. Inwestorzy w realizowanym zakładzie planują wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych na wyrobach przestrzennych poprzez cynkowanie ogniowe zanurzeniowe w temperaturze około 450°C.

  W ramach przedsięwzięcia powstaną: budynek produkcyjny o powierzchni zabudowy do 2750 m2, budynek biurowy o powierzchni zabudowy do 530 m2, budynek magazynowo-socjalny (wraz z warsztatami, biurami części produkcyjnej oraz rozdzielnią, stacja regeneracji topnika z magazynami produktów i odpadów chemicznych o powierzchni zabudowy do 200 m2, urządzenia technologiczne (absorber, zbiorniki na kwas i zużyte kąpiele).

  Obecnie Grupa Termetal zatrudnia ponad 200 pracowników. Prowadzi działalność w zakresie produkcji oraz dystrybucji i sprzedaży szerokiego asortymentu produktów – mat, krat i stopni schodowych, płaskowników i taśmy zimnowalcowanej. Firma działa zarówno na rynku hurtowym jak i detalicznym. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju oraz Europy.

  Bartosz Mirowski

  glowski_w_termetal1_01

  glowski_w_termetal1_02