Prośba o finansowe wsparcie na wyjazd na Mistrzostwa Świata | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Prośba o finansowe wsparcie na wyjazd na Mistrzostwa Świata

prosba_o_wsparcie

Klub Sporty Walki Piła poszukuje wsparcia w przygotowaniach do Mistrzostw Świata oraz w udziale w Mistrzostwach Świata w kickboxingu juniorów i kadetów, które odbędą się we wrześniu we Włoszech. Każda złotówka przybliża ich do udziału w tym turnieju.

Udane występy w pierwszej połowie roku sprawiły, że pewni udziału w Mistrzostwach są już Dawid Siek i Piotr Woźniak. Do ich największych sukcesów z tego roku można zaliczyć tytuły Mistrza Polski juniorów K1 oraz zdobycie Pucharu Świata na Węgrzech. O miejsca w ścisłej kadrze i wyjazd do Włoch walczą również kadeci Alicja Bartosińska i Kacper Krygier.

Przed nimi pracowite wakacje, liczne wyjazdy i obozy. Niestety dużą część środków finansowych klub musi zabezpieczyć. Są to niestety kwoty rzędu kilku tysięcy złotych (o szczegółach będą na bieżąco informować), których klub najzwyczajniej w świecie nie posiada. Z tego miejsca klub zwraca się o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli, firm, osób prywatnych, które chciałyby i mogły ich w jakikolwiek sposób wspomóc. Są otwarci na każdą współpracę, na różne formy reklamy itd.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu priv na FB lub telefonicznie  536066249.

Można też wpłacać darowizny na konto klubowe:

KS Sporty Walki Piła
38 2030 0045 1110 0000 0413 5210
Z dopiskiem Darowizna NA Mistrzostwa Świata!

Sporty Walki Piła dziękują za każdą złotówkę!

(SE)