Przyjdź na spotkanie Anonimowych Narkomanów… jak masz problem z narkotykami | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Przyjdź na spotkanie Anonimowych Narkomanów… jak masz problem z narkotykami

  przyjdz_na_spotkanie

  Anonimowi Narkomani są bezdochodową, wspólnotą mężczyzn i kobiet, dla których głównym problemem stały się narkotyki. NA (NA – ogólnoświatowy skrót od Narcotics Anonymous) jest  międzynarodową, wewnętrznie zorganizowaną wspólnotą, która służy zdrowiejącym uzależnionym i działa aktywnie w ponad 131 krajach. Członkowie Anonimowych Narkomanów  uczą się od siebie nawzajem, jak prowadzić życie wolne od narkotyków oraz jak zdrowieć ze skutków ich zażywania. Spotykają się regularnie, aby pomagać sobie nawzajem w utrzymywaniu abstynencji od wszelakich narkotyków.

  Doświadczenie Anonimowych Narkomanów pokazuje nam, że:

  - uzależniony może przestać brać narkotyki,

  - uzależniony może pozbyć się przymusu zażywania,

  - uzależniony może odnaleźć nową drogę życia.

  - Uczestnictwo w NA nie powoduje żadnych dodatkowych zobowiązań. Nie jesteśmy zależni od innych organizacji, nie mamy opłat wpisowych ani członkowskich, nie musimy podpisywać żadnych deklaracji ani nikomu niczego obiecywać. Nie jesteśmy związani z żadnymi organizacjami politycznymi, religijnymi, z organami ścigania, nie podlegamy niczyjej kontroli. Dołączyć do nas może każdy, bez względu na wiek, rasę, orientację seksualną, poglądy, przynależność religijną lub jej brak.

  Grupa NA działa również na terenie Piły, spotykając się regularnie, by pomagać sobie nawzajem. Osoby potrzebujące wsparcia, pragnące zerwać z nałogiem i  w ten sposób pomóc sobie i swoim najbliższym, mogą dołączyć do grupy.

  Zapraszamy na spotkania
  Grupa „Podkowa”
  ul. Kapucyńska 2
  64-920 Piła
  salka nr 9 (na tyłach kościoła św. Antoniego)
  wtorek od 19:00 do 20:00
  sobota od 12:00 do 13:15

  Infolinia: pon. – pt. od 17:00 do 20:00     791-014-780   lub   577-705-993

  red